| Sebasian_Balas_1993 a întrebat:

Buna tuturora, am 19 ani, si prietena mea are 17 ani,ne iubim foarte mult,n-am avut relatie sexuala cu ea,inca,dar vrem sa ne mutam impreuna,parinti ei nu ma cunosc, ma tem ca daca fac sex cu ea ma denunta taicasau la politie, ce sa fac sa astept dupa ea pin la 18 ani?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai bine asteapta sa faca 18 ani

| NeverSayNever a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat o astepti, doar nu ai stat cu ea fara sa nu ai nici un sentiment pentru ea pana acum...

| RetardedRacoons a răspuns:

Chirie, caldura, curent electric, gaze, apa calda si rece, hrana, telefon + alte utilitati. Ca sa nu mai pomenesc de banii de haine, o iesire la un suc macar o data pe saptamana, cheltuieli neprevazute (o raceala, o vizita la dentist). Gandeste-te bine inainte.
Cat despre tac-su, doar n-o cauta-o in pixda ca sa te denunte ce dracu.

| AnaRadu a răspuns:

Heii~.~. Pai nu stiu ce sa zic despre asta dar parerea mea ar fi sa mai astepti un an ca fata sa devina majora. Acum are doar 17 ani iar tatal ei te poate denunta la politie fie ca vrea ea fie ca nu doarece inca e minora si cam are dreptul de parinte. Mai asteapta un pic si la 18 ani va puteti muta impreuna puteti face relatie publica si in fata parintilor ei deoarece la vasta de 18 ani poate face tot ce vrea si raspunde ea. Sper ca te-am ajutat!

| Chizara4 a răspuns:

Eu zic ca sa mai astepti un pic... pina face ea 18 ani... daca nu sekret de cit timp sunteti impreuna?