| habibi2012 a întrebat:

Iubitul meu este arab are 37 ani iar eu am 15 ani ne iubim foarte mult vrem sa ne mutam impreuna parinti mei sunt de acord si tine foarte mult la el. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| sylvyu99 a răspuns:

Pai success cu el daca nu te lasa parinti era alceva dar daca te lasa si tine foarte mult la el si tu chiar al iubesti este bine succes amandoi

90 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hmm uite fi atenta.big grin(Am auzit ca arabii pot avea mai multe sotii.adica se pot casatoei de mai mult ori...)nu stiu daca e adevarat.(Dar asculta-ti inima si daca pariintii tai au incredere i nel totul e ca.(adica ei iti vor binele si ei stiu ca o vei duce bine)

| Noitrex a răspuns:

Se pare ca parinti tai te urasc si cand pleci de pea casa zic doamne ar da sa nu te mai antorci

| Dakota a răspuns:

37 si 15 ani. fataaa esti mica laughing dar daca parintii te lasa fcai ce vrei. ei te au crescut si stiu ce este mai bine pentru tine succes!:*

| GGG562852 a răspuns:

In primul rand cine "tine foarte mult la el"? Eu cred ca parintii tai TIN la el. Dar oricum nu asta e pb acum. Eu zic sa lasi prostiile deoparte si sa te ocupi de studii. Nu te va ajuta deloc daca esti maritata cu un arab si ai 10 copii si carte 0. Gandeste-te daca va veti desparti de el la 20 de ani ce o sa faci daca nu ai scoala. Mult succes happy

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

HOLY SHI- 56 de raspunsuri :o

| deeapa a răspuns:

Iti imaginezi ca peste un an isi ia alta sotie nu?

| mihai_1207 a răspuns:

Un telefon la sri ar trebui sa rezolve problema ta

| romeo29 a răspuns:

Ai sa ajungi mai rau decat Monica Columbeanu, O sa ti-o puna si gata.Crezi ca de femei duce lipsa in tara lui?

| Deutssa_4531 a răspuns:

Ca nici tu nici parintii tai nu aveti minte.Ptr. ca este si mare diferenta si mai este si arab.

| rekii a răspuns:

Asta pe la 50 de ani moare si ramane fata cu iubirea si poate multi bani in cont laughing

| adesp12 a răspuns:

La 15 ani habar nu ai ce-i viata! pfai de tineretea ta langa araboi, care peste 2 ani te va trata ca pe o masina de facut copii.Iar parintii tai.ce sa mai zic? Sunteti saraci si multi si vor sa scape de tine? Trist...

| AxyAxii a răspuns:

Omu acela... putea pana acum sa aiba un copil de varsta ta:O ce iti trece prin minte mai fetita...esti nebuna de legat asa ceva nu e posibil!:O

| Gabytza_5389 a răspuns:

Totusi daca e arabsi te muti prin turcia ceva... trebuia sa-ti schimbi religia, sa inveti coranul si o sa vezi catev si mai cate. fara suparare nu o sa-ti tina mult fericirea acolo :_P

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru1357 a răspuns:

Sfatul meu este sa fi sigura ca te iubeste si nu e o aventura sau ceva pe interes, si oricum esti cam mica,,,, (parerea mea)

| monica_8816 a răspuns:

Tu fata tu nu cunosti arabii? stii de ce sunt in stare mai ales pentru onoare?

| Oct a răspuns:

Aici nu e vorba de problema diferentei de varsta. Aici e deja vorba de pedofilie si daca parintii tai sunt de acord, e chiar grav. Intr-o tara normala, serviciile sociale probabil i-ar lua "la puricat" pe ai tai pentru asta.
Fii fata desteapta, vezi-ti de copilaria ta!

| JustinLoveBianka a răspuns:

Tu 15 si el 37 wow! Inteleg cal iubesti si ca parintii tai sunt de acord cu asta dar nu e prea mare diferenta de varsta? Puteai sa alegi unul cu 3 sau 4 ani mai mare, dar oricum e alegerea ta asa ca nu ma bag.

| cocolinoo a răspuns:

Nu mi se pare ok o asemenea diferenta de virsta. tiar fi tata.banuiesc ca este chestia de banii lui, nu te arunca in golul dragostei oarbe!

| Marinutza_7496 a răspuns:

Nu tu esti aceea care nu sti ce faci, ci acel barbat.Nu stiu cum poate sa se gandeasca la asa ceva, totusi ai 15 anistraight face.Ar trebui sa te gandesti bineee inaintetongue

| ionutpintea a răspuns:

Te-as sfatui sa incepi sa te maturizezi, dar numai timpul si experienta te poate ajuta in aceasta problema. Totusi un sfat de care poti sa tii cont ar fi acela sa-ti termini studiile, sa stai cat mai poti pe langa parintii tai si sa incerci sa gandesti putin si dincolo de problema: daca el are 37 de ani iar tu ai doar 15, cam ce crezi ca si-ar dori el de la tine? Nu l-ai intrebat daca are copii? Probabil are o fiica mai mare decat tine. Nu vreau sa fiu rautacios, dar incearca sa nu mai visezi cai verzi pe pereti, daca intelegi ce vreau sa spun.
Bafta cat de cat!

| mee_9817 a răspuns:

Ca esti nebuna
1 pentru ca ai 15 ani iar el are 37
2 pentru ca:ma da uh nu gandesti la 15 ani sa te muti impreuna cu unu' de 37 de ani
3 da dc nu te mariti cu el daca tot asa mare e dragostea asta a voastra

| Cluddy a răspuns:

Parerea mea este. sa iti continui studiile. si sa lasi acel arab ca este muult prea mare in varsta. sau. te mariti cu el si faceti 7 copii laughing

| cordonobilical a răspuns:

Pune fata mea mana pe carte du-te la scoala ca sa iti vina mintea la cap...umbla cu copii de varsta ta.Du-te la pshiholog! Iesi intr-un parc, citeste carti.sa macar uitate la relatarile altor femei care au plecat ca si tine cu arabi, sa vezi drama si lacrimi.Ti o promite el case, rujuri si fustite dar momentan apoi conform religiei isi poate face harem.AI 15 ani traiesteti viata! Ai grija de tine!

| andresita a răspuns:

Draga mea ce spui este absurd, el este un om in toata firea ce stii tu sa faci de la 15 ani.Si nu ma refer la partea sexuala, sti ce inseamna sa locuiesti cu un om in toata firea.sotul meu si cu mine n-am luat de la 20 de ani, copii mei au 10 respectiv 5 ani, am crescut impreuna si am trecut prin diferite stadii ale vietii si greutati.sti sa cosi,sa calci,sa speli,sa faci de mancare,sau sa ai grija de copii.tu insati esti un copil nu face o greseala pe care sa o regreti mai tarziu,traiesteti copilaria cel putin pana la majorat,daca spui ca te iubeste si il iubesti te va astepta.Iar pe parintii tai ii gasesc imorali,si iresponsabili.O prima impresie ar fi banii,pentru parintii tai, sau le place pedofilia, ca altfel nu ii inteleg.gandestete foarte bine la ceea ce vei face.mult noroc dar ai grija ca in credinta lor, femeia are totul pe cap pe ei nu ii intereseaza mai nimic:mai gandeste-te si la faptul ca il vei impartii cu altele voit, cat de mult il doresti pe el pentru a te injosii la asa ceva.Eu nu as permite asa ceva sotului meu; tu insa faci ce vrei.

| PapusicaGeo a răspuns:

Esti nebuna si tu si iubitul tau si parintii.ar trebui sa va duceti toti la un control.var prinde bine

| laviionele a răspuns:

Ai grija sa nu isi ia 4 neveste! ca e belea

| Andrux_9320 a răspuns:

Nu esti normala 22 de ani diferenta

| iulian_7562 a răspuns:

Esti nebuna sau n-ai minte la cap

| Catalin_7484 a răspuns:

Sorina, scuza-ma dar esti prea mica pentru el.