| pupici_9914 a întrebat:

La cati ani trebuie sa fie primul sarut?

Răspuns Câştigător
| Anonim9666 a răspuns:

Ei...nu exista o varsta pentru primul sarut. Cand ai gasit baiatul potrivit si simti dragoste si afectiune pentru el, poate sa fie primul sarut. Sau cand te distrezi cu vreun baiat oate fi... Esentialul e sa te simti pregatita.

15 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu conteaza varsta tongue

| ΔH a răspuns:

Asta da intrebare.
E vreo varsta de inceput? laughing

| razvan1305 a răspuns:

Nu prea conteaza. A meu o fost la 9 ani. chiar daca din joaca, tot sarut e

| TropicalStorm a răspuns:

Eu abia ma nascusem si eram sarutat de toate fetelelove struck

| simona_2792 a răspuns:

La 167 de ani dupa noua legelaughing

| NinaY a răspuns:

Cand vrei tu tongue happy

| Gymy a răspuns:

Bine acum depinde de la maturitatea fiecarui persoane, dupa parerea mea ar trebui sa fie undeva pe la 12-16 ani, dar bine acum in zilele noastre la varsta asta nu mai este de sarutat ci de alceva...

Răspuns utilizator avertizat
| vladmR a răspuns:

Trebuie sa fie o varsta si nu stiu eu thinking nu e important

| Criissuu a răspuns:

Pai cand iti faci un prietenlaughing...Nu-i indicat la o anumita varsta...Eu l-am avut la 13 ani cand ma jucam sticlutzalaughing

| SoranaTQ a răspuns:

Nu e o varsta definita pentru primul sarut. El se intampla spontan cand te astepti cel mai putin, asta e un sarut adevarat. Si primul sarut nu trebuie sa fie neaparat primul din viata, poate fii cel care a fost pentru tine mai important, cel care merita sa fie PRIMUL happy

| ShutUPxD a răspuns:

Nu conteaza...il poti avea oricand.eu de ex l'am avut pe la 5 ani si ceva big grin

| Ralu28 a răspuns:

Eu cred ca inima nu te intreaba cati ani ai. Atunci cand te-a luat valul te-a luat! Dar daca vrei sa faci tu primul pas iti sugerez sa o faci in locul potrivit la momentul potrivit. De obicei e bine sa nu fie multi prieteni in jurul vostru, atunci este mai romantic si mai putin jenant din partea celuilalt.Deci daca vrei...eu zic ca DA!

| Irinaaiden a răspuns:

Cum sa intrebi asta.hai sa fim seriosi.