| Veroniquest a întrebat:

voi ce ziceti...la cati ani trebuie sa ai primul iubit si primul sarut?

11 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Dragostea nu tine contabilitate sau o evidenta nu are margini si nici limite. Dar asa primul sarut la varsta de 10 ani in sus si primul iubit din momentul in care simti nevoia. Fiecare din astea sunt esentiale si sunt amintiri asa ca alege bine ce si cum pentru ca primul sarut nu il uiti si nici primul iubit ( ma rog iubitul da dar sarutul nu ) laughing) fi desteapta

| Debb a răspuns:

Oricand simti ca a venit momentul. Se intampla chiar si la 10 ani sau 18 ani. Nu este o regula :*.

| 1micdamare a răspuns:

Nu exista limita pentru asa ceva.cine spune ca trebuie sa ai o anumita varsta, mananca ***!
daca simti ca te-ai indragostit si ai parte de un sarut pasional, nu te mai gandi la varsta! traieste viata dupa placerea inimii tale, nimeni nu poate sa simta sau sa iti traiasca experientele!
fa ceea ce vrei sa faci

| Andreea_1440 a răspuns:

Buna deci dragostea nu are varsta asa ca fiecare are prieten cand vrea nu exista o varsta pentru asa ceva toate la timpu lor:X cum vrei si atunci cand vrei, la fiecare varsta dragostea e diferita:X

| mannu a răspuns:

15-16

| Denii_9937 a răspuns:

13-14

| dEEa_8468 a răspuns:

happy pe la 11-12 ani cam asa depinde si la ce varsta te indragostesti happy

| dEEa_8468 a răspuns:

Pe la 11-12 ani
dar cand te indragostesti tongue

BaFta; x

| MariusDeejay a răspuns:

Eu zic cand te indragostestibig grin

| ingerash_6577 a răspuns:

Eu am 12 ani si am un prieten de 8 luni... am mai avut un prieten la 10 ani dar nu l-am pupat niciodata asta e prima mea relatie serioasa si cred ca poti sa fi cu un baiat de cand esti pregatita si poti sa il saruti de cand ai incredere in el

Răspuns utilizator avertizat