| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta incep barbatii sa-si doreasca un copil?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii sunt ei ca niste copii, vor sa fie rasfatati, mangaiati, iubiti, nu cred ca au o varsta cand isi doresc sa devina tati, pur si simplu depinde de cea care e langa el, cat de mult il face sa-si doreasca...

| elena a răspuns:

Barbatii responsabili isi doresc copii la orice varsta, barbatii carora li se intampla sa aiba copii instantaneu, sunt mandri "ce mascul feroce sunt eu" si atat sau "asta e" si sunt resposabili, iar barbatii si chiar sotii care spun "tot ce este in gradina mea este al meu" sunt cei mai responsabili. Toata admiratia pentru barbatii care se incadreaza intr-o categorie a responsabililor.

| fabiola a răspuns:

Nu cred ca exista o varsta batuta in cuie, iar dorinta unui copil trebuie simtita de amandoi!

| hândel a răspuns:

La 23 si vreau multi big grin

| adi a răspuns:

Dupa ce isi dau seama ca n-au facut mare lucru in viata.
Varsta la care se intampla asta e variabila.

daniela
| daniela a răspuns:

Tinand cont ca in general barbatii vor sa fie mereu pe primul plan, in centrul atentiei si foarte rasfatati, cam dupa 30 ani, dupa ce se satura de chestia asta si devini mult mai maturi in gandire, incep sa se gandeasca si la ducerea numelui mai departe. Daca insa se intampla si inainte sunt super fericiti si madrii de ceea ce au facut ei (unii din ei).

| inna a răspuns:

Oficial...niciodata laughing

| andreea_8479 a răspuns:

Cand sunt ei siguri k si au gasit sufletul pereche sh vor sa stea alaturi de ea toata viata
nu exista o varsta anume:p

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Aceasta depinde numai de educatia pe care a primit-o in familie, totul de acolo porneste si daca porneste pe principii sanatoase, atunci si viitorul sot sau tata isi vor dori sa aiba copii minunati. Daca intr-o familie vede doar certuri si batai acela sigur nu isi va mai dori copii.