| Zazu a întrebat:

Le doresc tuturor mamelor sa imbatraneasca frumos, sa fie intelepte, sa isi adune familia langa ele atunci cand le este si greu si bine.Sa-si invete copiii sa adune tot ce este mai bun din viata, sa le fie exemplu, sa lupte de-a lungul vietii sa isi pastreze deminitatea de femeie si mama, sa lupte pentru egalitate si drepturile care i se cuvin, sa nu se lase injosita, sa fie respectata si sa faca tot posibilul sa isi invete copiii ce este o familie si sa lupte pentru ea.La multi ani!

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

La multi ani, mami meu!
La multi ani lu` mami tau!
Si la multi ani sexului frumos!

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Multumesc, La multi ani! si tie, La multi ani! si pentru cea mai frumoasa jumatate a lumii.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Superb mesaj.Il primesc cu intarziere, dar cu drag! Si iti multumesc la fel!

| Anonim_4998 a răspuns:

Felicitari pentru mesaj este foarte frumos.Bravo tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mesaj frumos!