| misu_7777 a întrebat:

Peste cateva zile eu si cu iubitul meu facem 2 ani de cand suntem impreuna. As dori sa ii iau ceva special dar nu stiu ce sad lucrurile personalizate nu sunt toate de calitate (perna, cana). Dau fundite si puncte. Pleaseee

Răspuns Câştigător
| zzuzu_8398 a răspuns:

Un tablou cu voi 2 acum mi-a venit in minte happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zzuzu_8398 a răspuns:

Un ceas? thinking Mi-ar placeahappy Si l-as purta mereu, doar e de la iubita mea :X

| OmuVerde a răspuns:

Un cadou ecologic de la Greenpeace: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| MikyMi a răspuns:

Fa-i un tort in forma de inimioara si pui doua lumanarele si suflati amandoi.:X:X. Ceva gen : http://www.petitchef.ro/retete/tort-inima-fid-618742. Daca nu te descurci roaga pe cineva pentru un pic de ajutor dar cand i-l dai sa nu uiti sa-i spui ca e facut de tine, asta-i cel mai important.

| rucsy_7574 a răspuns:

Fa`i un album cu poze si la fiecare pagina cu voi scrie cate ceva frumos sau ceva legat despre poza respectiva. II va aduce mereu aminte de voi cand il va vedea. Poti sa ii duci cadou si un tort pe care sa scrie ceva frumos sau imprimata tot o poza cu voi si poti de ce nu sa-i oferi o seara romantica nu? Asteapta`l cu ceva surpriza baietii apreciaza chestiile astea uneori mai mult decat un cadou la care ai stat o saptamana sa lucrezi asa sunt ei. La multi multi ani impreuna

| Amalia_3221 a răspuns:

O sa aprecieze asta: http://www.emag.ro/......CT1010067.

Daca nu ai atatia bani, un blowjob e intotdeauna binevenit :)

| Cadouri_Tricouri_1987 a răspuns:

Buna,
Te putem ajuta noi. Contacteaza-ne pe www.originalprint.ro