| AVRILavigne1000 a întrebat:

Lume lume intrebare:azi e ziua „iubitului" meu si de nastere si de nume bla bla nu are legatura mare cu intrebarea si ieri a facut petrecerea bine inteles eram acolo si speram sa ma sarute pentru prima oara inca nu s-a intamplat si eu credeam ca asteapta momentul potrivit dar nu.ce sa fac ca sa ii dau de inteles ca vreau sa ma sarute funda rapid ca maine sa incerc

Răspuns Câştigător
| Dani04 a răspuns:

Saruta-l tu! Poate e timid si nu are curajul inca...asa ca fa-i o surpriza si saruta-l tu.

| AVRILavigne1000 explică (pentru Dani04):

Sunt mai rusinoasa decat de obicei cu el mersi ca tu mi-ai ascultat mesagul de pe chat

8 răspunsuri:
| Dani04 a răspuns:

E ceva foarte normal sarutul intre 2 oameni.Nu astepta prea mult.Asta e sfatul meu... daca el a incercat sa te sarute, eu zic sa nu eziti si sa-l saruti cu prima ocazie.Cati ani aveti?

| AVRILavigne1000 explică (pentru Dani04):

15 amandoi

| Dani04 a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Foarte bine.Nu mai astepta, ca e pacat. big grin

| Popescu_Maryancik_1996 a răspuns:

Mai bine ai astepta ca si el sa isi doreasca asta poate nu se simte pregatit iar unora chiar nu le place sa sara cineva pe ei.

| AVRILavigne1000 explică (pentru Popescu_Maryancik_1996):

Sa fiu sincera a incercat de 3 ori sa ma sarute dar ori ca sa suna ori ca venea cineva si ne deranja

| Popescu_Maryancik_1996 a răspuns:

Privestel in ochi citeva minute si cred ca totul va veni de la sine