| Piticaaa_4215 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu acum 3 luni(eram impreuna de 2 ani) si nu cred ca o sa ne mai impacamstraight faceacum unul dintre prietenii lui vrea sa stea cu mine, dar e ciudat pentru ca sunt prieteni totusi...nu stiustraight face ce ar trebui sa fac? funda:*

Răspuns Câştigător
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Da e putin cam ciudatthinking dar daca iti place baiatul ce'ti pasa ce cred altiithinking si in plus daca e sa se certe, e treaba lor ca pana la urma el a ales sa stea cu tine cu pretul asta, deci ma gandesc ca si el o sa se gandeasca putin.si de unde nu stii ca ei au discutat despre asta, poate ex'ul nu are nimic impotriva thinking multa bafta draga:*

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si ce treaba are prietenia lor cu viata intima a fiecaruia? Avea treaba doar daca erau homo.

| gfy a răspuns:

Daca-ti place de el, go ahead.

| Laalaa_9364 a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi bine sa stai cu unul dintre prietenii lui... Daca vrei sa iti faci alt prieten alege cu totul si cu totul altceva, nu pe cei din anturajul ex tau happy... Succes! :*

| maryannna1 a răspuns:

Corect, daca iti place nu ai nimic de pierdut... fa tot posibilul sa fii cu acea persoana care crezi ca o iubesti si care sa te iubeasca...

| cosminll a răspuns:

Uou ce aiurea cred, ca o sa se simta fostul tovaras...nu te pune cu prietenu lui! e aiurea rau