| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru.Am fost cu un baiat acum 2 luni si dupa 3 saptamani m-am despartit de el pentru ca nu imi placea foarte mult.Si dupa o saptamana am inceput o relatie cu prietenul lui(ii placea foarte mult de mine, si mie de el). Iar cand a aflat ca st cu prietenul lui s-a suparat foarte tare pe amandoi si nu ne mai vorbeste de cand s-a intamplat asta.Acum, ca m-am despartit de baiatul respectiv si am ramas doar prieteni. el tot nu imi vorbeste si am incercat sa vorbesc eu cu el dar nu vrea sa ma asculte. I-am cerut scuze de n-ori, de foaaaaarte multe ori. I-am zis eu, prietenii mei, si prietenii lui i-au spus sa ne impacam, sa fim iar prieteni, i-am scris chiar si o scrisoare si el NU VREA SA MA IERTE orice i-as spune.Totusi,recunosc, ca nu a fost bine sa fiu cu prietenul lui dar ne despartiseram si nu credeam ca il deranjeaza straight face Acum nu stiu ce sa mai fac, a trecut ceva vreme.Sa incetez sa mai incerc sa ma ierte? Sau sa continui? Devine obositor big grin Ce ar trebui sa fac? sad Voi ce ati face si ce credeti? happy

1 răspuns:
| Dureex a răspuns:

Pai nu te mai ruga de el ca esti fata si pun pariu ca esti si frumoasa! C a daca e prost asta e! Fal gelos cu unu din clasa! Asa m-am impacat eu cu or mea! Deci daca nu merge nici asta inseamna ca chiar e super ultra mega suparat dar tu esti tanara si frumoasa asa ca lasa-l in ****! laughing e un nesimtit!