| elutzza_5346 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu si eu inca il mai iubesc.cum pot sa fac sa-l uit? va rog ajutati-ma si pe mine

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa cultivi relatia inainte sa se incheie aplicand aceste sfaturi:
http://www.scoaladeseductie.ro/......iinta.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu am patit la fel totusi la mine esti kv mai diferit eu am ramas insarkinata cu el sh am avortat a fost primul nu pot sa-l uit nu pot sa traiesc fara el mereu am impresia ca este un vis sad cum pot sa fac sa-l uit sinker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e si eu m-am despartit de un om pe care il iubeam asa mult dar asta-i viata capul sus si trebuie sa mergi mai departe ori ce ar fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai bateti capu fetelor fiti tari... ce l mai bun remediu ca sa uiti est sa iesi cu altcineva sa te distrezi. sa te plimbi. sa vezi cum trece. e greu nimni nu zice ca greu m am despartit de prietenu meu cu care am fost 2 ani.asta ca i-a placut de prietena prietenului lui ii placea ca era mai matura.si ca vrea sa ma schimbe pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu trec prin asta si e foarte greu chiar nu pot suporta gandul asta. ceea ce ma deranjeaza cel mai tare este ca pe mine ma cunoaste de mai multe luni iar acum ii place de altcineva pe care o cunoaste de 1-2 saptamani si m-a mintit in legatura cu aceea persoana cum ca e enervanta si alte alea si inainte el era cel care se tinea dupa mine si-mi zicea ca ma iubeste si imi ierta orice greseala, chiar daca eu eram la inceput putin mai indiferenta si nu stiam ce sa fac. Cert e ca am ajuns sa il iubesc mult cum nu am mai facut-o niciodata si-mi e greu sa cred de ce s-a schimbat asa, nici nu ma gandeam ca o sa se intample asta! Ce vreau sa spun e ca nu pot trai fara el si vad ca este ingrozitor sa fi singura plang zi si noapte, simt ca nu mai am pentru ce sa traiesc nici nu mai pot dormi noaptea nici pofta de mancare nu mai am si chiar as vrea sa-l pot uita dar nu pot si ma intreb de ce.de ce mi-a facut Dumnezeu una ca asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un alt prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt exact in pielea ta si nu`mi dau seama cum o sa reusesc sa uit

| nadia a răspuns:

Eu sunt sigura ca "O IUBIRE NU SE UITA NICIODAT" chiar daca in viata iti va aparea o alta iubire! eu am trecut prin asta si crede-ma ca nu l-am uitat nici pana acum dupa 14 ani! dar vezi elutzza, destinul ne este scris de cand ne nastem, asa ca ce iti este scris in frunte iti este pus! noi nu putem schimba destinul... dar putem trai cu speranta ca va fi mai bine! asa ca lasa timpul sa rezolve totul! ciao

| Alexa21yo a răspuns:

Eu m-am desp de pr meu de aproape 2 ani si ceva, si vreau sa iti spun ca ink il iubesc ca la inceput! Prostia este ca el m-a inshelat lasandu-se influentzat de o fraiera care era invidioasa pe relatzia noastra! ce pot face? nu vreau sa ma mai gandesc la el nici eu! Am fost cu un baiat 10 luni si ink il iubesc tot pe cel care am fost decat 2 luni jum cu el dar cele mai fericitesad! dar dk si cu un baiat cu care am fost 10 luni nu l-am putut uita inseamna ca este gravcrying! poate ma ajutati si pe mine...:-

| sweety15 a răspuns:

Eu m-am despartit ieri de prietenul meu din cauza unei fete. Inca il iubesc si il visez tot timpul. partea proasta este ca imi este foarte dor de el si nu il pot uita. orice incerc sa fac tot la el imi trage gandul. ce pot sa fac? cum pot sa il uit?

| stefuD a răspuns:

Umple-ti timpul cu altceva si sa vezi ca te va ajuta asta iti spun din propria experienta te-am pupat!

| mon1ica a răspuns:

In timp, vei vedea ca totul se va rezolva. nu-ti face probleme. totul va fi okwinking

| Luvucsu a răspuns:

Si eu sunt acum intr-o chestie naspa... M-am despartit de baiatul cu care am stat aproape 2 ani.Imi puteti zice si mie cum sa fac sa il uit. crying De 2 saptamani ne-am despartit si de atunci ma mint pe mine insumi + pe fam.measad Un sfat bun va rog! Am incercat iesiri cu fetele, baieti sa nu ma gandesc la el mai mult de 20 de min nu pot. Si plang de nu mai pot crying Nu pap nu beau nu imi trebuie nimic. Un sfat va rog!