| aaa_1934 a întrebat:

Cum ii pot castiga din nou increderea iubitului meu? m-am despartit de 4 ori de el pentru ca nu stiam ce vreau nu eram sigura pe mine. Dar acum stiu f bine ca el e cel pe care il iubesc.cum sa ii castig din nou increderea? pls funda:X:X

6 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai inceredera se castiga in timp. Daca il vei ajuta, iubi si respecata iubirea v-a aparea singura. Succes! Funda?

| girlloveboy a răspuns:

Decii nj a cata intrebare este asta pe care o pui cu textul asta[ok era altfel textu ]ti-am mai rasp o data
ai gresit ca tai desp de el de 4 ori u ce faci te joci cu sentimentele lui? incearca sa te pui in pielea lui happy si vei gasi rasp asa daca iti spunem noi dageabatongue
succes

| Andreea3219 a răspuns:

Of am patit-o si eu... din pacate nu prea ai ce face vorbeste cu el si spune-i sa-ti mai dea o sansa explica-i circumstantele si fa-l sa te inteleagahappy Daca tine la tine se v-a intoarce dupa ceva timp la tine in brate te pop si succesbig grin:*

Răspuns utilizator avertizat
| rlk1234_3713 a răspuns:

Mi sa intmplat si mie asta si am vorbit cu el i-am spus ce ce simt pentru el si l-am rugat sa ne impacam deoarece sunt sigura ce simt... sper sa marga si la tine. funda?

| FaraNume_7993 a răspuns:

Am patit-o si eu! Dar am vb cu el, i-am explicat ce simt pentru el si l-am rugat sa ne impacam! Dar incerca sa te pui si uh putin in pielea lui...si imagineazati ca el se despartea de tine,, mai aveai incredere in el? nu prea cred,,
Si increderea se castiga in timp!