| nena78 a întrebat:

Ma simt singura ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Nu esti singura ne ai p noi...care suntem dispusi sa iti raspundem la intrebari sh sa t ajutam sh asteptam sa ne dai sh u sfaturi...iesi afara din casa...plimbate...gandeste pozitiv... bucurate d viata...zambestehappy...incearca sa iti faci prieteni o idee ar fi sh un animalut d casa... ocupati timpul cu ceva distractiv si folositor

33 răspunsuri:
| claudya a răspuns:

Nu sta in casa, iesi si socializeaza, comunica...vine vara si nu se stie!

| tukhey23 a răspuns:

Date cu capu de pereti, am glmhee hee
Damn't cum sa te simti singura, viata e asa frumoasa:mergi afara, fa un sport, mergi un la un suc. fa ceva stii ca iti place.Esti tanara nu lasa viata sa treaca pe langa tine... distreazatehee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cauta o prietena adevarata care sa te faca sa te simti mai bine.happyNu trebuie niciodata sa te simti singura.happyCel mai important lucru este sa ai prieteni adevarati care sa te inteleaga.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa lucruri care iti fac placere, gandeste-te ca va veni o vreme in care nu vei mai fi singura insa nu vei mai avea timp pe care sa ti-l dedici doar tie.

| carmenzo a răspuns:

Hmm...si eu am avut o perioada de asta... daca vrei trimite-mi un mesaj privat sa mai vorbim, poate ii dam de capathappy

| carmenzo a răspuns:

Mumoasa draga zi-mi si mie unde sa gasesc o prietena adevarata? chiar as avea nevoiehappytoate is prietene pana la un punct sau pe interes. te pup

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Prietenele adevarate se gasesc cam greu dar odata si odata toti gasim o prietena care sa ne inteleaga.happy

| nena78 explică:

Sunt casatorita din 2001, inprezent am o fetita de 2 ani si 7luni, acum 3 luni am aflat ca sotul meu are o amanta de 1an si 6 luni. tin sa precizez ca eu sunt in spania cu fiica mea, el spune ca ma iubeste, dar eu ma simt foarte singura si neajutorata

| andyman a răspuns:

Nu in distractie sta totul, incepe cu inceputul, mai intai doreste-ti sa iesi din casa si apoi de la sine vor veni ideile... poate ca nu esti in gasca potrivita si e normal sa te simtia sa, cauta alt grup (spre exemplu apropiat de activitatea ta de zi cu zi)...

| Ys a răspuns:

Macar dacaa nu vrei sa esi afara citeste o carte care te intereseaza care iti place uitate la un film, vb. cu parinti u despre ce ti se intampla k ei au trecut probabil prin ce treci u sau vb cu cineva care crezi ca ar putea sa te ajute...si eu careodata ma simt singura, ma simt de parca nu as mai aveam pe nimeni...si es afara cu rolele sau ma uit la un film(comedie)...si ma simt cat de cat ma bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema...ma plicti, ma simt singura tot timpul.de fapt sunt singura. ce mai viataaaa! nu stiu ce sa zic sa faci, poate o plimbare de ajuta, pe mine ma ajuta chestia asta in rest, nu am raspuns.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma sincera sa fiu cautam si eu raspunsul aceleeasi intrebari...ma simt atit de ...nu stiu cum...singur...si pe dos...nici nu pot sa ma apuc de treaba...ca sunt implicata intr-un conflict la care nici macar nu am participat... te inteleg... dar stiu ca iesirea este ca trebuie sa treaca ceva timp

| alina_8356 a răspuns:

Of e greu, pentru si eu ma simt singura, de fapt ce mai sunt deja singura... nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca nici eu nu-mi gasesc raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate sa dai in cap panati moare mainilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu da ar trebuie sa te plimbi ca eu stiu cum e sa te plic si sa stai sing si sa te simty sing. dc e frig afara incearca sa faci ceva de ex:poti sa asc muzica si sa stai linistit/a si sa stai cu animalul de ksa dc ai si nu trebuie doar sa ii dai de mancare poti sa te joci cu el!

| ad* a răspuns:

Hmm.prieteni nu exista!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa iti dedici timpul cu ceva vare iti place cel mai mult, te simti singura deoarece te plictisesti, cauta-ti un hobyy. Si eu ma simt cateodata singura desi am iubit (mai tot tmpul ocupat cu facultatea si job sad, dar incerc sa nu gandesc negativ, poate odata si odata va avea mai mult timp si pentru mine, multi pupici la toti/toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ocupati timpu cu ceva placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Improvizeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce inseamna sa nu ai o viaza a ta.tongue.cum zice americanu get a life.laughinglaughing. cum sa te simzi singura? cumparazi 10 pisici.sh toate astea...sau incearca ca sa socializezi.ca sa izi faci prieteni nu am nimic cu tine dar asta este parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! cate odata ma simt si eu asa dar daca stai si astepti sa-ti pice ceva din cer si sa-ti schimbe starea ai sa ast toata viata, nu se va int. tu singura te bagi in aceasta depresie tu trebuie sa iesi singura.ganditi-va ca o viata aveti si ca nu se stie niciodata cant treci in nefiinta si cand ajungi acolo la judecata de apoi o sa auzi fel si fel de vieti si atunci ai sa zici "ce proasta am fost ca nu mi-am trait-o si am stat si m-am gandit la nemurirea mea" asa ca draga cititorule fa draq ceva si iesi din starea asta ca nu se stie niciodata ce va fi maine...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum "get a life"? Si daca am o viata a mea, cu un drum interesant, trasat de mine, cu cele de pana acum facute dupa regulile proprii, fara sa am nevoie de nimeni... si sa observ ca n-am cu cine impartasi ceea ce-am construit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sint misogin dar...ai un copil, acum este varsta la care ei nu te lasa nici un pic sa respiri. Oare nu este urmare a dragostei dintre 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna, ma si vedem ce iese, sau intra pe mess pe crazzy_spc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma simt singur laughing Hai sa ne simtim amn2 singuri laughing Y! M : euqen_2oo7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te simti singura ia-ti un catel sau o pisica :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti faci prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te anchyzy an casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste biblia