| Clape a întrebat:

Dece ma simt tot singura chiar daca am prieten, chiar daca nu?

Răspuns Câştigător
| minho a răspuns:

Buna! poate asta este doar in mintea ta, poate ca nu esti singura poate ca exista o problema pe care doar tu o sti sau depinde de cum te trateaza prietenul ta. Daca el este rece, distant atunci este normal sa te simti singura.

2 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Pentru ca nu iti acorda suficienta atentie si nu este ceea ce vrei tu.

| Maomau a răspuns:

Pentru ca esti la varsta sensibilitatilor deosebite si a marilor intrebari!
Invata ca atunci cand esti singura, esti in cea mai buna companie, adica exact cu cine vei sa fi ...in gand.
Mai bine singura decat cu prieteni falsi si profitori.