| ire a întrebat:

De ce ma simt singura chiar daca prietenii imi sunt alaturi? sad

Răspuns Câştigător
| shiningstar a răspuns:

Poate te simti asa pentru ca ai nevoie de un prietenthinking poate ai nevoie sa te simti iubita de o persoana care iti este mai mult decat un prieten.thinking

7 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Asta se intampla,in cazul in care se instaleaza depresia!
Asa se si inatmpla,vezi totul negru,ai tendinta sa te izolezi,nu ai chef de vb cu nimeni.
Ti se pare ca totul din jurul tau nu merge bine si binenteles,ca si ea are o cauza,ori esti tu sensibil/a sau poate ca in ultimul timp te ai confruntat cu vreo problema,sau ai avut vreo stare de agitatie.

Te sfatuiesc sa ai un pic de rabdare si sa urmaresti daca aceste starii ale tale dispar, iar daca persista, te sfatuiesc sa consulti un specialist.
Idee e ca, depresia inainteaza foarte repede.
Numai bine!

N

| Heather2001 a răspuns:

Probabil pentru ca nu ai iubit.

| JoshuaNNN a răspuns:

Buna, noi nu putem sa raspundem la aceasta intrebare, noi nu stim ce s-a intamplat cu tine, doar tu stii. Da mai multe detalii happy

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Poate te simti singura deoarece simti ca ai nevoie de un iubit\iubita... o persoana apropiata o persoana ca sora\frate poate ai pierdut increderea intr-o persoana apropiata si de acea sau lipsa de activitate eu asa am incept sa imi placa muzica rock dar nu ma imbrac car rocker sau nu am comportamnent de rocker asa numai ascult aces gen de muzica care imi place...

| Dolores09 a răspuns:

Poate trebuie sa-ti vina ciclul! laughing
Eu nu vreau sa te sperii ca domnul de mai sus. Sunt stari normale peste care poti trece daca comunici mai mult si nu te mai inchizi in tine. Sau poate nu ai preocupari.

| Soonia a răspuns (pentru Dolores09):

Ai dreptate laughing

| Floris83 a răspuns (pentru Soonia):

Alături de Dumnezeu nu vei simți niciodată depresie, și singurătate!