| Nasti_Anastasia_1997 a întrebat:

Ma trateaza prietenul meu cu indiferenta ce sa fac?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Trateaza-l si tu la fel.

| fluturas a răspuns:

Sa il tratezi si tu cu indiferenta, nu merita sa iti pese tie mai mult oh go on

| Drolja a răspuns:

Arată-i că te descurci foarte bine! Pe bune acum, arată-i că el te-a învăţat să poţi trăi şi fără el.
Dacă vezi că încă te iubeşte, dar vrea doar să te încerce, atunci fii şi tu ignorantă, dar nu exagera. e doar pentru un timp. Dar dacă vezi că durează ceva şi că e chiar ignorant şi nu mai arată nici un pic de tandreţe, atunci ignoră-l, arată-i că o duci f bine fără el, profită, ieşi cu prietenele tale, fă activităţi.
Va vedea că nici nu ai observat măcar că-l ignori, şi o să se simtă şi el ignorant.
Dacă o să te întrebe el dc îl ignori, sau o să vrea să vorbiţi, nu-i da pe faţă ceea ce vroiai să faci, sau că vroiai să-l înveţi o lecţie. ci spune-i că nici n-ai observat că te ignoră. happy

| CityOfSatan a răspuns:

Incerci sa te matai, sa vezi care e problema lui, daca nu iti spune dupa ce il intrebi, ai doua optiuni:1.Te desparti de el, 2. Accepti sa traiesti asa! Daca la inceput nu era indiferent, iar pe parcurs a devenit, inseamna ca ori s-a saturat de relatie, ori si-a gasit alta fata! Take care! Dar nu te stresa pentru niciun baiarlaughingNimeni nu merita, believe me sis'!