| crys_8518 a întrebat:

Daca prietenul tau cel mai bun ar fi prea ocupat sa mai vb cu uh sau sa te viziteze ce ai face? nu stiu dar pr mea ma trateaza cam cu indiferenta oare sunt invizibila?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Pai faptul ca iti e cea mai buna prietena nu inseamna ca trebuie sa isi petreaca tot timpul cu tine. poate mai are si alti prieteni, asa cum, sunt sigura, ca si tu mai ai si vrea sa petreaca putin timp si cu ei.nici eu nu imi petrec tot timpul cu prietena mea cea mai buna, mai ales vara, deoarece aman2 avem si alte lucruri d facut. vorbim cand apucam la telefon sau p mess, d vaut ne vedem destul d rar.
daca vrei sa schimbi asta eu zic sa stai d vb cu ea si sa ii zici f clar in fata care e problema.nu cred ca e ok sa tii in tine, deoarece la un mom dat o sa expldezi si o sa se termine cu cearta si poate strici prietenia dintre voi.incearcati sa gasiti solutii. daca o sa vb cu ea clam, fara sa ii reprosezi ceva sunt sigura ca te va intelege si se va schimba.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma duc eu pe la el, ne certam, ne batem cu ce ne pica in mana, ne pupam si ne impacamlaughing

| Raul_6835 a răspuns:

Pai incearca sa o suni si daca nu-ti raspunde incearca sa iesi cu alte pritene si sa nu te mai gandesti atata la ea sper ca te-am ajutat si multa sanatate

| misskitty a răspuns:

Poate te-ai inselat si nu e chiar cel mai bun prieten.sau poate are o problema si unii se inchid in ei cind au probleme.mai da-i un timp, intreaba-l direct ce are.si pe urma lasa-l ca o sa vina singur

| MihaElla29 a răspuns:

In aceias situatie sunt si eu.prietena mea cea mai buna nu ma mai baga in seama. O venit o vara de'a ei si acum de abia imi zice "Ceau"si inainte sa vina verisoara ei tot la mine er, ne distram impreunahee hee. In fine eu nu cred ca ea chiar mi-a fost pprietena cu adevaratwinkingNoroc ca am o prietena care mereu este langa mine:X:X:X