| mgtow a întrebat:

Mai baietilor mai, voua va place sa fiti ca un politai atunci cand cunoasteti o fata si sa o tot interogati cu intrebari diverse? Pe mine ma cam scoate din sarite parca da impresia ca i-e frica de mine cand stau si tot asteapta sa le intreb chestii, si arat bine nu sunt urat.

Răspuns Câştigător
| Gabonne1982 a răspuns:

Faci o mare greseala prietene daca le tot interoghezi ca la politie. Daca tot ai un spirit din asta scormonitor, ia-le mai pe ocolite ca oricum iti vor spune tot ce vrei sa afli.Dezvolta discutii despre ce vrei sa afli si iti vor raspunde fara sa le mai intrebi.De obicei femeile au "gura sparta"

4 răspunsuri:
| mgtow explică:

Daca eu nu le zic nimic nici ele nu vorbesc mai scot cate un subiect din cand in cand, mai ales eu sunt roman ele spanioloaice daca eram in tara sunt sigur ca era alta viata cu ele.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

"Sir", n-am înţeles nimic din "întrebarea" ta.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Daca le pui sa vorbeasca prea mult, exista sansa sa te sperii tu de ele.Shhhht! O stii p´aia : Taci si suge!?

| vladviorel a răspuns:

Si care e intrebarea?