| lyTTTT a întrebat:

Voua baietilor, cum va place sa fiti alintati? Ce dulcegarii v-ar placea sa auziti de la o fata?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca tii la fata aia si iti place de ea. orice vine de la ea ii bun si perfect

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Iubi e mai mult decat suficient.

| lAuRitAs a răspuns:

Dicky mi-ar place sa imi zica persoana iubita rolling on the floor

| consilierultau001 a răspuns:

Normal ca ne place sa fim alintati. nu stiu ceva de genu: ca suntem cea mai importanta persoana din viata lor...

| ieuuu a răspuns:

Iubi, pui, sexy, tzuka etc...happy

| LoL2000 a răspuns:

rolling on the floor)) doamneeeee vorbesti serios?:Orolling on the floor)

| silviu67 a răspuns:

Sincer cred dupa mine ca orce alint e bun daca e din dragoste happy s-au cel putin asa credhappy

| vasilicalambru a răspuns:

Alintatul e pentru muieri, barbatii adevarati se injura si scuipa.

| Heather2001 a răspuns (pentru vasilicalambru):

Ce gandire de mitocan ai...

| vasilicalambru a răspuns (pentru Heather2001):

Treci inapoi in bucatarie!

| Heather2001 a răspuns (pentru vasilicalambru):

Nu am gatit in viata mea Asa ca nu am ce cauta in bucatarie