| criss:) a întrebat:

Maine e ziua de nastere a mamei mele...nu am inspiratie sa i scriu ceva. dati mi o idee va rogsad

Răspuns Câştigător
| Daisy. a răspuns:

Cand m-am nascut, plangeam
Tu deja ma iubeai
M-ai crescut, m-ai rasfatat, ai avut grija de mine si m-ai ocrotit.
Iti multumesc ca m-ai ajutat, ca m-ai inteles.

nu pot sa-ti rasplatesc bunatatea, dar cat traiesc
tie iti ofer toata dragostea pe care o am, si pot spune ca
Mama mea e o femeie minunata

asta i-am scris mamei mele acum doi anihappy

23 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

"mamica mea, stiu ca te supar uneori, k nu te ascult de fiecare data si ca uneori iti ridic tensiunea, insa te iubesc mai presusu de orice pe lumea asta! este persoana care mi-a dat viat si care imi insenineaza fiecare zi!
te iubesc, mamica mea!
sa fii sanatoasa, pentru ca stii ca o sa ai de crescut nepoti!
happy
eu asa i-as spune!happy

| Daisy. a răspuns:

Ms de funda.....si la multi ani pentru mama tahappy

Răspuns utilizator avertizat
| nuamnuvreau a răspuns:

Si ziua mamei mele e peste 3 zile...Insa o poti pacali ca ai uitat de ziua ei, si cine stie, organizezi un party, cumperi ceva, desenezi ceva sau de ce sa nu iti lasi imaginatia sa zboare prin intermediul unei compuneri...

| mary_2889 a răspuns:

De dragul tau pamantul
De ghiocei e plin
Si vin cocori din zare
Si cerul e senin.

Invata-ma ce-i bine
Fereste-ma de rau
Iar eu voi creste vrednic
Si bun, de dragul tau.

| adria_1732 a răspuns:

Mama mea nu mai e dar eu i as spune >iti multumesc ca existi si ca te pot iubi atinge si mangaia
asta mi a venit pe moment

| simovacariu a răspuns:

"De tine am intotdeauna nevoie.Nu pot rasplati tot ce ai facut pentru mine.Esti refugiul si stanca mea de adapost, cu tine ma simt in siguranta.Ar trebui sa-mi manifest mai des gratitudinea fata de tine.Iti multumesc pentru ca esti mama mea."
Sper ca iti place si iti e de ajutor.

| claudytza a răspuns:

"mama tu esti tot ce am pe lume, si tot ce este pe lumea asta mai frumos, ochii tai sunt... ca (daca sunt albastri spune-i ca ochii tai sunt ca marea, daca sunt caprui spune-i ca sunt ca noaptea la apus iar daca sunt verzi spune-i ca sunt ca iarba moale si frumoasa )te iubesc mult si la multi ani eu iti doresc! fara tine n-as putea sa trec peste greutati fara tine n-as avea pe cineva care ma altina noaptea si fara tine n-as fi putut sa traiesc pe lumea asta fara tine n-as fi fost nimic cu drag! iti doresc o zi de nastere fericita si sa ai tot ce doresti, atat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nevoie de un album pentru a-mi aminti ca anii petrecuti alaturi au fost sunt si vor fii mereu un vis implinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama, tu esti dragostea mea, fara tine na-s fii putut crescu mare. Daca te-am suparat in viata imi pare rau dar chiar mi-a placut de tine. LA MULTI ANI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc pentru ca ma certzi, facind-o cu maiestrie, ma faci mai puternica! si mai intzeleapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ai bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te felicit ca i un nou copil in viata ta promit ca te voi ajuta sa-l cresti si ii ei un buchet cu flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dedicatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca o urasti putin si spune-i pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu si m-am uitat aici si sunt o gramada de chesti frumoasa de scris
acum am si eu o idee ce sa ii scriu

| criss:) explică:

Ms andradax

| criss:) explică:

F tare danz prima parte am luat-o si d la d la tine

| criss:) explică:

Gata k i am dat o dejalaughingi o placuthee heemersi la toti:*

| danz a răspuns:

Draga mama,

Cu ocazia zilei tale de nastere it doresc toate bune si frumoase pana o sa ma enervezi iar. Daca esti dezamagita ca in loc de cadou ai primit felicitarea pe care mi-ai dat-o acum 2 ani pentru bunica, asta e.

Pupici!

| iulianna_7257 a răspuns:

Nu am nevoie de un album pentru a-mi aminti ca anii petrecuti alaturi au fost sunt si vor fii mereu un vis implinit