| CeausuAlin1994 a întrebat:

Azi este ziua de nastere a mamei mele nu stiu ce sa ii dau de ziua ei daca ma puteti ajuta sa imi dati o idee va rog grabiti-va

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Flori si ciocolata sau un tort daca iti permiti

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O veioză colorată, o felicitare frumoasă şi un trandafir alb.
Te pup!

| SerafimHD a răspuns:

Biscuitii cu lapte!

| Against a răspuns:

Un tort.

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Pai vezi ce i place ciocolata, flori, bibelouri cafea una din ele tu o cunosti

Răspuns utilizator avertizat
| monycutzza a răspuns:

Un tort sau un buchet de trandafiri

| ImHere a răspuns:

E zodia capricorn. in general ii plac lucrurile materiale, dar pentru ca esti copilul ei va aprecia orice venit de la tine. Poti sai cumperi un parum carei place, o bijuteria, sai iei flori sau sai pregatesti cina.

| mdr0099 a răspuns:

O vaza si un buchet de flori big grin
La Multi Ani! :*

| Mihaela30 a răspuns:

Flori!