| Angelo29 a întrebat:

Maine este 8 martie. Ce cadou mi-ati sugera sa ii fac mamei. DAU FUNDA...

22 răspunsuri:
| benny a răspuns:

O floare e cel mai frumos cadou pentru o femeie

| LonelyLoner92 a răspuns:

Cumpara-i o cutie de bomboane. Eun gest care conteaza, decat nimic...

| loveyouschatz a răspuns:

Depinde de buget : un parfum,o floare, o cutie de bomaboane rafaello, o cafea buna, o bluza sau ceva pentru uz casnic (de exemplu un aparat de calcat cu aburi sa nu mai calce saraca atat ), un robot de bucatarie, un aparat de masaj

| Remus13 a răspuns:

Un buchet de flori cu o ciocolata sau un desert simplu cum ar fi niste clatite cu Finetti.

| InUtZaaa a răspuns:

Flori naturale.cani de cafea un ornament floral...Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa i cumperi mamei tale un buchet de trandafiri,un parfum,o felicitare,o esarfa, o cutie de bomboane, un ursulet de plus etc.

| Dark13 a răspuns:

Un buchet de flori

| Dark13 a răspuns:

Un buchet de flori unul frumos

| maria999 a răspuns:

II poti scrie o simpla scrisoare in care sa-i spui cat de mult o iubesti si cat de mult ii multumesti pentru toate lucruril pe care le-a facut pentru tine.Este ceva special nu crezi? Nu este un lucru care il poate termina se poate sparge s-au se poate ofili este o scrisoare in care tu ii arati mamei tale cat de mult o pretuiesti.

| BayazidFulgerul a răspuns:

Eu ţias spune sa ii faci cadou ceva frumos.Cum ar fi o felicitare in franceza.Un fluturoi mare de tot sau o inimioara sau o floare. Leaga un martisor de ea şi scrie:Bon anniversaire asa pe langă inimioara in interior scrii Je t'aime.

Instrucţiuni:
Aveţi nevoie de o foarfeca coala culori carioca
plieyi hartia in două
tai în forma de inimioara in mijloc;
Cu o cariocă conturezi pe unde ai tăiat
in forma de inimioară
colorezi cu culoarea roşie
faci cateva flori în interior
pe unde ai scris Bon anniversaire dai cu carioca in mai multe culori
scrii intr-un colţ pe prima filă Ton fils (numele tău) colorezi pe din afară cu o culoare nestridenta dar lucioasa
GATA ai terminat! Fundita?

| BayazidFulgerul a răspuns:

Ce e manual si făcut de mana va aprecia mai mult pentru că te-ai străduit sa o faci cu manutele tale happy

| ValentinCN a răspuns:

Creaza o felicitare personalizata. Modul este redat aici http://lectii-photoshop.com/......-8-martie/
Felicitari!

| anonim333 a răspuns:

Eu as zice sa ii daruiesti o felicitare facuta de tine personal, mereu mamele apreciaza ceva facut din inima. Sper sa ii placa, si zii te rog mamei tale la multi ani din partea siteu-lui TPU.La revedere!

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie Swarovski

| antoantonia a răspuns:

Eu una i-am luat o brosa de argint. e ceva care nu se strica niciodata

| ellelavine a răspuns:

Uite cum am facut eu:mai intai ii faci o felicitare(eu i-am facut-o la calculator si am imprimat-o) si ii cumperi un ruj sau un machiaj pentru ca asta le plac femeilor.si sa pui totul intr-o punguta mica de cadou si sunt foarte sigura ca va apreciahappy

| caapricornuPitik a răspuns:

Ba frate toti zic ceasuri scumpe bomboane flori ba fratilor astea se duk eu zic TOATA IUBIREA TA

| Laurikk a răspuns:

Eu una ia-si face cadou un lantisor de aur =depide de cash sau un buchet de florii + o cutie de bomboane + o felicitare=Love...ETC.

| aaannnddduuutttzzzaaa a răspuns:

Eu mamei i-am luat un ceas si un buchet de trandafiri albihappy... orice ii placehappy

| zarra13 a răspuns:

Un lantisor de aur si flori cine imi raspunde si la intrebarea mea? plss