| xAimeee a întrebat:

Maine, eu si prietena mea cea mai buna facem cativa ani de cand ne cunoastem si i-am desenat o felicitare, doar ca am ramas in pana de idei despre ce as putea scrie. Ma ajuta cineva? _.

Răspuns Câştigător
| rememberme24 a răspuns:

Ce zici de ceva de genul:Iti multumesc pentru toti anii in care ai impartit cu mine bucuriile si tristetile mele, iti multumesc ca ma suporti mereu, chiar si in momentele in care sunt insuportabila, iti multumesc ca ai fost sora de care am avut mereu nevoie...
iti multumesc ca esti TU

3 răspunsuri:
| raisamarin12345 a răspuns:

Suntem bune prietene ca doua surori, azi face... ani de cand suntem prietene, ai fost alaturi de mine acum e randul meu, si vom fi prietene pe veci. Daca nu intra si scrie versurile de la Adda prietenie adevarata. Si stiu asta fiind ca si eu am o cea mai buna prietena si joi facem 12 ani de prietenie deoarece ne-am nascut amndoua de odat iar cantecul descrie cum suntem noi :-)

| Rugina_Alex_1999 a răspuns:

Dintr-o mie de trandafiri 999 sunt naturalii si unu artificial.Prietenia noastra se va sfarsi atunci cand toti trandafiri se vor ofilii

| teo45pis a răspuns:

Cata vreme avem amintiri, trecutul continua sa existe. Cata vreme avem speranta, viitorul ne asteapta. Cata vreme tu existi, merita sa traiesc prezentul. Sper sa te ajute big grin