| Tone_Tudor_1996 a întrebat:

Mâine, pe 7 iulie este ziua fratelui meu, împlinește 23 de ani și e în Irlanda. Mă ajuta cineva ce sa îi scriu (urare de la multi ani)

Răspuns Câştigător
| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Mesajul trebuie să fie unul sincer, nu copiat de pe internet. Încearcă să te gândești ce vrei să îi spui. Îi duci lipsa? Spune-i asta. Îl respecți? Spune-i asta. Te-a ajutat și susținut? Mulțumește-i. Spune-i că e cel mai bun frate pe care ai fi putut să-l ai vreodată.

Nu scrie compunere, mesajul poate fi scurt, dar să fie sincer.

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Ii poti zice un simplu "La multi ani de ziua ta fraioare!"winking