| Pysyqtza2012 a întrebat:

pe 6 iulie este ziua de nastere a fratelui prietenului meu si nu stiu ce cadou sa-i iau! voi ce imi sugerati? apropo implineste 13 ani

Răspuns Câştigător
| TheUndertaker a răspuns:

O prietena!

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un tricou haios sau un breloc ceas de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480

| XxRoByXx0O a răspuns:

In primul rand asta e o categorie gresita pentru intrebarea aceasta. In al doilea rand, pentru a lua cel mai bun cadou ar trebui sa incerci sa il intrebi ce vrea dar discret... Eu am 12 ani si la 13 pe 19 iulie as prefera o minge, echipament pentru fotbal... dar cea mai buna solutie sunt banii! happy TE ASIGUR

| Marimari14 a răspuns:

Un joc video.