| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea (34 ani) E O NESIMTITA. Mereu ma cearta pentru bunica mea. Bunica mea (55 ani) e foarte curioasa, o face pe mama mea tiganca, ii spun, dar ea vorbeste mereu peste mine si nu intelege absolut nimic. Mama mea s-a suparat pe mine fara nici un motiv major. Deci vorbesc 30 minute cu ea si imi zice sa vorbesc tot, dar eu vorbesc tot. Se supara pe mine si imi zice "Dracului sa fii tu dar de prost" doar pentru bunica mea. Ce sa fac cu mama mea? crying Nu o mai suport. Am 15 ani si nu vreau acest lucru. Mama mea are 34 ani, bunica mea 55.

9 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Cum adică să vorbești tot? Poți fi mai explicit, te rog, pentru a te putea sfătui?

| T0T a răspuns:

Mă-ta e o nesimțită că nu te-a avortat. De acord. Dacă nu era ea tu nici nu mai aveai ce scrie pe TPU acum.

mira
| mira a răspuns:

Vorbesti urat despre familia ta.Accept-o asa cum este. Cele doua doamne din familie nu se mai pot schimba.Tu ai grija sa inveti bine, sa-ti faci o cariera.Mai tarziu va trebui sa le ajuti pe cele care acum iti ofera un trai normal

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mira):

Oricine se poate schimba, trebuie doar sa vrea.

| Inceputul a răspuns:

Faci nesimtita fiinta care ti-a dat viata? Cata multumire si cat de recunoscator esti ca face sacrificii sa te creasca... vorbeste cu ea, noi nu putem sa te ajutam cu absolut nimic.

| Dumbi a răspuns:

N-am inteles nimic… Daca mama ta e nesimtita, tu esti mai prost ca noaptea, atunci. Cum sa iti faci mama, nesimtita?

| Xdreaper21 a răspuns:

Mutate la bunicata

| Necunoscutu92 a răspuns:

Sună la nr copilul caută pe net numarul copilul și spune-le și la ei căzu poate te ajuta ei

| irinako a răspuns:

Inteleg ca esti frustrat dar asemenea manifestari chiar nu ajuta. incearca sa I tolerezi chiar daca te deranjează si să nu ii vorbesti chiar asa mult