| naya a întrebat:

Nepasarea ta poate da nastere la si mai multe abuzuri.
Un suflet de copil nu costa 2 euro dar poti pune si tu o caramida pentru construirea unui centru pentru copiii abuzati prin trimiterea unui sms la 890, valabil in retelele vodafone, orange, cosmote.

www.aitc.ro

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am dat search pe site, ca sa ma edific, dar, nici dupa 10 min nu mi s-a incarcat pagina! Am sa mai incerc, sa vedem...

| naya explică:

Domidoc, te priveste. fiecare face ce crede de cuviinta.

| hashe86 a răspuns:

Rezolvat! message sent!
multumim pentru ca ne ai informat, nu stiam despre aceasta campanie.

| iuliana21 a răspuns:

Da ai dreptate

| domidoc a răspuns:

Nu cred in acest gen de finantare in Ro. E cersetorie in toata regula.Ca aia care umbla prin parcari pentru. a "ajuta" pe copilul"X" sa mearga la scoala, cand, de fapt, el are o boala incurabila.