| anonim_4396 a întrebat:

Nu gasesc o iubita de care sa imi placa, daca as incepe sa dau exemple de fete peste care dau ar fi cam urat. Oricum nu sunt genul de baiat cu high standards sunt doar un baiat normal de 20 de ani care vrea sa iubeasca si sa fie iubit la loc dar se pare ca nu am noroc.
Voi cum v-ati gasit jumatatea?

1 răspuns:
| cineva042 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te uiti mai bine la fete, sa incerci sa le cunosti mai bine nu sa le judeci de la prima vedere. Poate, cine stie, iti vei da seama ca deja ti-ai gasit jumatatea.