| Alecto a întrebat:

Am 16 ani si inca nu am o iubita!

In liceu nu am gasit fete care imi plac si care sa ma placa.

Urat nu sunt dar treaba e ca la mine in liceu nu sunt multe fete.

Stiti o modalitate prin care sa imi gasesc o iubita?

Am o dorinta enorma de a o strange pe cea aleasa in brate si de a o saruta pe gat!happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mai asteapta sa se prajeasca bine creierul si apoi discuti de ele, pentru ca acum problema e urmatoarea... nu sant in stare sa tina la un om mai au de invatat in viata si nu detin experienta pentru a stii ce inseamna ceva stabil