| nicoleta_5825 a întrebat:

Nu poate raspunde nimeni la acea intrebare?

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Care?

daniela
| daniela a răspuns:

Ba da, eu

cami
| cami a răspuns:

Hmm.si eu ziceam k nu e bine ceea ce faciwinking.incearca sa te bazezi pe sfatul lui si astfel poate reusesti sa depasesti momentul...laughing)laughing ai vazut ca am pututhee hee

cami
| cami a răspuns:

Aaa scuze big grin credeam k intrebarea era pusa la genul de caterinca, nicidecum nu ma gandeam ca mai era vb desprea una precedenta despre violenta. oops

regis
| regis a răspuns:

Ti-as sugera sa repeti intrebarea, intrucat se pare ca numai tu stii despre ce vorbesti.

| DenissaDeea a răspuns:

Pai repeta intrebarea! si iti voi raspune cat pot de repede, pentru a nu pierde trenul spre casa.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Care intrebare draga Nicoleta? Am verificat intrebarile tale si apare numai aceasta.Ai mai pus vreo intrebare si nu ai primit un raspuns?

| leluc a răspuns:

Eu pot happy

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

laughing toti putem, dar nu ne-ai pus intrebarea happy

| gabrielutzu a răspuns:

Ba da, parerea mea: fa-o, dar nu cere bani.

| selef a răspuns:

La care?

| nicoleta_5825 explică:

Intrebarea se referea la parerea voastra despre violenta in familie, si efectele acesteia asupra minorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice eu, dar mi-e teama ca nu ai intelege. Oricum, succes!