| anonim_4396 a întrebat:

Numele Mihai si Andreea se potrivesc?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da, adevarul e ca si rimeaza un pic! laughing Conteaza daca persoanele Mihai si Andreea se inteleg si se potrivesc..., asta cu daca se potrivesc numele...

51 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Intrebarea ta este ca si cum cineva ar primi un tablou de Michelangelo si l-ar refuza ca nu se asorteaza cu mobila si covorul din camera.

| mariazet45 a răspuns:

Cred ca da, daca nu se potrivesc potrivestele cu mana. Acuma nu stiu daca vrei sa potrivesti numele sau persoanele care poarta aceste nume. Bafta

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cred ca nu am auzit 2 nume sa se potriveasca mai bine. Dar invers si anume Andreea si Mihai suna mai bine.

| monicaclaudia a răspuns:

Mai mai mi se pare o nebunie (( intrebarea asta ( chiar asa ce faci daca cineva zice ca nu se potrivesc renunti la persoana respectiva
ha ha aha aha mai mai ce faci cind vezi un tipa sau un tip beton si iti place de numa numa il intrebi cum se numeste si daca ai decis ca nu iti place nu incerci ca sa il "aghetzi"sau sa o inviti la suc? dahhhhh nu prea cred (( mai mai ma uimesc pe zi ce trece ((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza? daca simti ca te potrivesti cu cineva, mai are vreun sens sa te intrebi daca numele se potivesc? sau zodiile? chiar nu inteleg lucrurile astea... daca simti ca ti-ai gasit pereche si cineva iti spune ca...stai! nu vi se potivesc numele...renunti la relatie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Calin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Batkay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ca nu merg cand se ***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandru si ileana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa spun ca este o prstie asta cu potrivitul.Nu conteaza numele sau alt ceva, conteaza daca acele 2 persoane se iubesc si trebuie sa spun ca:unu si cu un fac mereu sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dk va iubiti nu mai conteaza numele ci caracterul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea se potrivesc dar pot face sa se potriveasca in sensul ca in dragoste si in razboi nu exista limite, legi si nici superstitii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa dar ce inportanta are numele sau zodiile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar numele mariana si mihai se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca nu conteaza numele.