| Nadiiii a întrebat:

O intrebare pentru cei din Craiova, cum este in Cover? Vine un prieten din America si as vrea sa mergem acolo.Este aglomerat de obicei? Sunt si separeuri?

3 răspunsuri:
| AnotherNimrod a răspuns:

De obicei e aglomerat, nu sunt separeuri.

| PisiGirly a răspuns:

Daca tu nu ai mai fost, zic sa nu te risti happy poti sa te duci singur intr-o zi s vezi cum e, poate cei care iti raspund au gusturi diferite

| Nadiiii explică (pentru PisiGirly):

Am doar o intrebare, imi poti spune te rog daca e impartit( adica ceva gen tipsy sa aiba si sus dar si jos)