| Dani_3600 a întrebat:

Oare cine vrea idul de mes? al meu stiu vil dau si ma bagati dani_smekeru32

Răspuns Câştigător
| Moonster a răspuns:

Vreau eu id tau

7 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Te rog dă-mi voie să-ţi corectez întrebarea, căci mă dor ochii de câte greşeli ai.
" Cine îmi vrea id-ul de mess? Vi-l dau eu, dani_smekeru32. În cazul în care nu v-aţi prins, sunt şmeker smug"

| Robert a răspuns:

Neinteresant.

| LNK a răspuns:

Oare cine vrea ID-ul tau? Pai... nimeni.
Nimanui nu-i pasa de ID-ul tau atata timp cat gramatica ta e la pamant, ID-ul e foarte "shmeker" si poza... ei, spune multe.

| Esf22321 a răspuns:

Ce şmecher eşti bă, tot TPU-ul o să-ţi adauge id-ul tău infect în listă. Cine ar vrea id-ul tău mă rog? Postare făcută aiurea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ce au zis si ceilaltilaughing. Apropo poza ta furata a lui "Gandacul" dovedeste ce om esti =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma/ne intereseaza.

| ana19anamaria a răspuns:

Ce id ai! Te crezi jmecher?laughingrolling on the floor