| benetton a întrebat:

Parintii mei implinesc 20 de ani de la casatorie. Vreau sa fac ceva special sau sa cumpar ceva.ma puteti ajuta? multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ai mei implinesc in octombriieee:X:X:X.Multi `nainteee sa se iubeasca mult!big hug

Fa un tort la comanda, cu poza lor pe el, si bucurati`va de el toata familia in timp ce povestiti pentru a 3498532 oara cum s`au cunoscut...bla bla.laughinglaughing.

>big grin

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

20 de ani ce frumos dupa unii este nunta de cristal, dupa altii de portelan asa ca daca beu cafea cumpara-le un serviciu de cafea de 2 persoane gen tête-à-tête sau doua pahare de cristal + o sticla de sampanie buna

| scootsie a răspuns:

Felicitari ca te gandesti la parintii tai! Se vede clar ca ii iubesti si acesta poate fi cel mai frumos dar! Orice dai din suflet, ii va bucura pe parinti. Daca dispui de bani, poti sa le oferi 3 zile intr-o cabana retrasa, la munte...sau intr-un loc frumos din imprejurimile localitatii tale...Doar ei doi si dragostea ta!

| RamonaMn a răspuns:

Hmm thinking o cina intr-un loc select sau acasa si tu sa dormi la o pritena/un prieten. laughing Glumeam. tongue

| Gabry a răspuns:

Hmmmm, cred ca ar fi frumos sa le oferi o poza cu tine si cu ei(si cu fratii, daca ai)intr-o rama frumoasa:X

| Notme a răspuns:

Cumpara ceva de gen http://media.photobucket.com/......mpanie.jpg si lasa-i singurei acasa. Felicitari parintilor tai!

| idanna a răspuns:

Rezerva-le o masa la un restaurant, pregateste-le impreuna cu alti membrii din fam o surpriza gen... o invitatie la un teatru, spectacol, orice ce le place lor mult, cumpara-le un cadou mai special (poate ei isi doresc ceva anume)

| eek a răspuns:

Mie mi se pare un gest dragut sa le faci o rezervare in seara respectiva la un restaurant select.sa alegi tu meniul si bautura care va fi servita. eventual si un desert big grin si bineinteles sa platesti tu consumatiatongue

| alexnico a răspuns:

Ai putea sa le faci o cina romantica acasa...cu lumanari...alea alea. te descurci tu. bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai zice daca le-ai pregati o mica surpriza? O cina romantica in doi acasa cu flori si sampanie dar totul sa fie o surpriza si sa pregatesti tu totul sau o rezervare la un restaunrant mai select!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-le banii din portofel! vinde-le casa fara sa stie (lasa-i pe drumuri). da-le foc la masina. sigur vor fi surprinsi de cadou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adui lui taicatu o striptioza si lui mata un dansator