| swettylove a întrebat:

Pe scurt : imi place de un baiat cu 3 ani mai mare de la tara, am observat ca si el se uita insistent la mine si a inceput sa ma salute happy
I'am dat solicitare de prietenie pe facebook, mi-a acceptat'o am dat 3 like'uri la pozele lui el mi-a dat inapoi 10 like'uri la poze din toate albumele mele.
Pe facebook el avea trecut si id, l'am bagat eu in lista, el ma bagat in seama, am vorbit si in conversatie au aparut si cateva " :* :X ".
Pana aiici totu perfeect...doar ca lucrul asta s-a intamplat acum 2 seri, eu as vrea sa mai vb cu el doar ca nu stiu cum sa intru in vorba cu el, in afara de ceao, ce faci? Adica nu stiu, as deveni stresanta daca l'as baga eu in seama? Sau pur si simplu nu stiu ce sa fac. daca il bag in seama despre ce sa vorbim.heelp

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Dc sa pari stresata vb cun el ca si el te placehappy zi buna cf ce facusi azi? ce muzicaa ask. daca lucreaza face fal liceu intrebal cum e daca ii place.happyce hobbyuri arehappyn daca e de l tara daca iubeste animalele daca da pe care.

4 răspunsuri:
| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Pai incearca sa-l intrebi despre` ce mai ii nou pe la tara pe acolo, si ce mai fac ceilalti de pe acolo. Succes :*

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Pai incearca sa-l intrebi despre` ce mai ii nou pe la tara pe acolo, si ce mai fac ceilalti de pe acolo. Succes :*

| Mihaela_3942 a răspuns:

Pai.nu, nu ai deveni strasanta daca l-ai contacta tu prima, dar doar sa nu ii dau o banuiala ca esti obsedata dupa el. Uite puteti sa va gasiti subiecte comune, poate lui ii plac masinile si iti plac si tie vorbiti despre asta sau altceva.nu fii timida ca n-o sa ajungi nicaieriwinking Succes :d

| DeeaAdoraTokioHotelBillTomKaulitz a răspuns:

Paiii...ar trebui sa gasesti niste subiecte de vorba ceva ce stii ca ii place si sa stii ca nu conteaza varsta si nu conteaza daca el nu te baga in seama baga.l tu in seama! si incepe sa vorbesti cu el despre ceva anume si poate se v-a intampla ceva intre voi! si daca el nu face primul pas poti sa il faci si tu! nu este o lege ca sa faca baiatu neaparat primul pas incerca sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine si chestii din astea! asa am avut eu o relaiti si a mers chiar foarte bine am fost cu acel baiat 1 an! incearca ca nu pierzi nimic! dar sa stii ca e naspa daca e un baiat care pune cartile pe fata! adica sa iti spuna ca nu te place!straight face oricum succes!happy