| Sportacus123 a întrebat:

Pe voi nu vă sperie persoanele care țipă? Nu vă sperie acel ton ridicat?
Eu când cineva țipă fac orice doar să se oprească din țipat.

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Deloc, pentru ca am replica sa le dau peste nas.

| MarianWLF a răspuns:

Nu am de ce sa ma sperii, evita sa stai in preajma lor daca iti creeaza disconfort.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îmi sunt antipatice.

Răspuns utilizator avertizat
| ioana748 a răspuns:

Foarte bine procedezi.
Nu castigi nimic dacă tipi si tu.
Esti o persoana inteleapta.
A evita conflictele este dovada de maturitate.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu ma sperie, dar nici nu ma incanta prezenta lor

| Alexandru1111199 a răspuns:

De ce sa ma sperie? N-ai invatat ca in viata aia care latra sunt doar cu latratu? Daca vrea unu sa te ia la pumni nu sta sa latre la tine iti da bucata pana sa apuci tu macar sa te gandesti sa te feresti.Stii cum e caini latru ursu merge.

| buggie a răspuns:

Pe mine, intotdeauna m au speriat tipetele si certurile. Poate ai anumite traume pe fond psihologic. Fa o vizita la psiholog. Numa' bine.