| Natalia_9228 a întrebat:

Pentru baieti: Preferati o fata finuta, sensibila, timida, cu bun simt sau o fata tupeista, cu gura mare?

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Mai fetele cu gura mai mare ca baieti nu-s apreciatebig grin Tupeista cat de cat sa nu fie ea. the best one" adica sa fie in stare daca ii pune unu mana pe fund sa fie in stare sa dea s ea o palma doua acolo:d Eu personal prwefer o tipa finutsza la locul ei dar sase bage in seama cu mine si sa-mi dea de inteles daca ma place

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde ce-nţelegi tu prin "cu gura mare".
Eu prefer şi-am preferat mereu o fată cu un caracter puternic pentru că am nevoie de o parteneră nu de un bibelou.
Totuşi, unii superficiali caracterizează femeile cu caracter puternic ca fiind tupeiste, ceea ce este fundamental eronat.
Pentru Razvan(prietenul/vărul/fratele) lui Onutzu: Subscriu la cea spus Struţ! Traducerea lui "pathetic" este "jalnic".

| Razvan a răspuns:

Fetele tupeiste sunt patetice.Habar nu am ce vor să demonstreze.Detest să mi se întoarca cuvintele sau să fie interpretate. Din respect, tac pentru că aşa am fost educat dar dacă ar fi baiat situaţia fetei respective ar fi cu totul alta
Eu n-am nevoie de o Barbie care să îmi zică te iubesc din a treia zi, să aştepte ca mereu să plătesc eu şi să o îngrop în cadouri. O fată normală(nici măcar nu mai ştiu cum arată una), simpatică, cu bun-simţ şi cu care să poţi lega o conversaţie
Greu de găsit aşa ceva în nămolul asta de curve

Răspuns utilizator avertizat
| Luori a răspuns:

Ma prefac ca n-am vazut prima parte "pentru baieti ", si adaug : de obicei, acea fata timida, finuta si sensibila este si mai naiva. Lucru numai bun pentru multi baieti. Dar acel tupeu al fetei poate fi de prost gust, exagerat. Cred ca-i nevoie doar sa aiba personalitate, si cand este nevoie sa nu taca.(printre altele. )
Sunt momente cand este necesar sa "fii" persoana opusa caracterului tau.
Inchei cu melodia : http://www.youtube.com/watch?v=ZYBYnfH-KUg

| siwel a răspuns:

E de preferat o fata cu care sa-ti poti imagina ca poti trai o viata intreaga, nu doar un sezon din viata!

| Ingerasull99 a răspuns:

As prefera sa ies cu o fata finuta in oras, decat cu una care vb gura fara ea.

| yoo23 a răspuns:

Fata finuta, sensibila, timida cu bun simt tongue mai linistita sa fie.

| Struţ_7924 a răspuns:

@Razvan/onutzu, "Fetele tupeiste sunt patetice." via DEX: PATÉTIC, -Ă, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emoționează, impresionează, înduioșează. Mda, nu cred ca asta ai vrut sa zici... Scuze, da' nu mai pot cu imprumutarea englezismelor astora, la nivel semantic... 'pathetic' da, ar fi mers - da' asa nu. Multumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| Nu a răspuns:

Ca sac de box o prefer pe aia tupeista.
Ca iubita pe cealalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva intre

| dfcsb97 a răspuns:

Hmm o fata finuta, sensibila, timida, cu bun simt asta as prefera eu

| badboy_6643 a răspuns:

Daca tot s-a dat funda sa spun si eu o prostioarabig grin

Cum spunea Gabi depinde de carecterul fiecaruia.

Eu prefer o fata mai indrazneata dar totusi sa stie cand sa isi tina pliscul, si mai presus de toate sa fie buna la pat ca orice baiat, sa nu stau eu sa ii zic fa aia sau fa ailalta.
Acesta este adevaru orice baiat vrea o bunaciune laughing