| karrinna a întrebat:

Baietii preferati sa aveti ca iubita o fata timida s`au tupeista?

Răspuns Câştigător
| Damian a răspuns:

Bai nici asa nici asa, de la prea rece ma dor dinti, de la prea cald la fel, da cand e potrivit e numa' bun

13 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. De regula barbatilor, le plac femeile care sunt mai naive sau mai prostutwe ca sa poata sa le pacaleasca. Daca au o tupeista nu este bine. Nu pot face mare lucru, deoarece fetele tupeiste au pe langa altele,-------si experienta de viata. Si atunci, barbatii vor fi cei care vor pierde. Ca atare barbatii prefera femeile timide. Eu asa cred. Dar asta nu este valabil la toti barbatii. Pa

Răspuns utilizator avertizat
| bOse a răspuns:

Timida ftw

| Jeremy1 a răspuns:

Mai tupeista.

| NeXt_6616 a răspuns:

Sincer eu as prefera o tipa tupeista dar cu capul pe umeri, o fata care stie ce vrea si stie sa se controleze pentru a obtine ce isi doreste, fara sa sara la bataie cu fiecare ocazie, una e sa fi tare in gura si alta e sa ai tupeu

Răspuns utilizator avertizat
| Loryoficial a răspuns:

Intrewinking

| alexandrucr a răspuns:

Prefer timida big grin dar tupeista in pat laughing

| weedini a răspuns:

O tupeista. dar nu pe stomacul gol.cam ca tine asabig grin

| alysefu a răspuns:

Eu timida :]

| Genius21 a răspuns:

Mai bine timida decat tupeista... Am cunoscut destule tupeiste, nu mai vreau...

| DarKJoKeR a răspuns:

Undeva pe la mijlocsmug

| VPep a răspuns:

Eu as prefera sa fie cate putin din amandoua happy