| anonim_4396 a întrebat:

Pentru Melania Medeleanu:
1. Care e lucrul care te face sa te simti mai deosebita fata de ceilalti?
2. Ce regreti ca ai facut sau n-ai facut in viata pana acum?
Multumesc frumos si mult succes in continuare happy

3 răspunsuri:
melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

Stii ca am lasat raspunsul asta ultimul? de fiecare data cand ajungeam la intrebarile tale, mai amanam putin. Adevarul e ca... e o intrebare dificila. Mi-ar placea sa fiu speciala, sa am ceva ce altii n-au. Dar singurul lucru care e doar al meu sunt amprentelehappy in rest... oameni cu ochi albastri mai sunt, oameni care zambesc de asemenea, si oameni care joaca sah se mai gaseschappy Sunt la fel de buna ca multi altii si adesea la fel de rea ca multi altii... Si totusi, ma simt bine cu mine. Poate pentru ca am ales sa nu ma compar cu nimeni. Sa ma pun in oglinda doar cu mine si sa retusez ce nu-mi place. Si sa-i las pe altii sa-mi identifice calitatile si defectele

2.cat despre regrete. n-ar folosi nimanui rememorarea lor. Nici macar mie. Lectiile sunt adanc intiparite. Ca gramatica, pe care o vorbesti corect fara sa mai stii sa-i explici regulile.

| DanielOKEY a răspuns:

Lucruri care ma fac sa ma simt mai deosebit: filme
Regret cand pierd timpul fara rost

| roxylutza a răspuns:

1.moda'2.regret ca nu am putut fi copil desi am avut o copilarie deosebita si inca o sa am (de la 2 ani pana la 11ani happy )
mrs si tie mult SSSSUUUCCCCCCCCSESSSSSS