| silviu_8937 a întrebat:

Petru Melania Medeleanu.
Ma iarta te rog daca-mi fortez norocul... as vrea sa stiu daca esti o femeie fericita? Intotdeauna mi-am dorit macar sa banuiesc ceva in acest sens. De ce? Simplu...ai cel mai frumos zambet!

3 răspunsuri:
melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

Stii ca asta e complimentul care-mi place cel mai mult? happy Si ma bucur cand ii vad pe oameni intorcandu-mi zambetul. Stii doar ca zambetul e molipsitor asa ca ma laud des ca intalnesc oameni luminosi in fiecare zi. Si-mi place si intrebarea tahappy Pentru ca ma face, inca o data, sa simt cat sunt de norocoasa... Da, sunt fericita. Vorba cantecului: imi vine sa-mi strig fericirea pe strazi...happy

| ancasobo a răspuns:

Da, sunt o femeie fericita. M-am autoeducat sa fiu asa, sa las zambetul meu sa rapeasca supararile celor din jur, sa-i fac pe ceilalti sa ma iubeasca pentru sinceritatea mea!

| elsa a răspuns:

:*