| popescumariana81 a întrebat:

. Peste 2 saptamani esti ziua aniversara a mea si a prietenului meu si vom implinii 6 luni de cand suntem impreuna.Va rog ajutati-ma cu o sugestie de CADOU nu vreau sa fie ceva pompos dar nici sec. funda

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xCatastrophe a răspuns:

Ai putea sa-i faci cadou o excursie sau ceva de genu mers la i tr`un parc de distractii sau cev a in genul asta. Daca acuti ceva material ai putea, ceva simbolic...o amintire ce va leaga pe voi doi.de exemplu.o rama cu o fotografie cu voi doi ...ar fi superr.:X.mi se pare ok. Sau cel mai bine: O zi cu tine. Face mai mult decat 100 de cadouri. big hug poate iti foloseste.winking

| Atâtdedulce a răspuns:

Mariana, am să-ţi spun ce i-am luat eu iubitului meu, cu aceeaşi ocazie. Consumasem absolut toate ideile menţionate mai jos, aşa că m-am dus şi am luat o inimioară de argint, care se rupea in 2 jumătăţi. Pe o jumătate era un băiat, pe care il port eu la gât, iar pe cealaltă o fată, pe care o poartă el. La multe luni :*

| Bia_8599 a răspuns:

Depinde si de varsta, de persoana... poate fi si un ceas de mana, un CD cu muzica preferata, o cravata, un portmoneu, o agenda, o cina romantica...

| sandulachedragos a răspuns:

Ai carte ai parte! Una de limbajul trupului sau orice de psihologie, geografie(zone faine, turism, cele mai cele...) istorie(mari...) Cum sa fii un gentleman, etc stud med gen

| Edward121 a răspuns:

Cati ani are ca daca are 5 ani ii iei p batman figurinalaughing

| alintush15 a răspuns:

Eu ti-as sugera un albom cu pozele dea vostre __o poza comuna in rama__o pernuta cu I LOVE YOU_sper ca ti-am fost de ajutor__ma bucur pentru voi sper sa aveti si 6 ani de aniversare__succese in continuare si multa iubire voua__pa pa :*:*:*:*

| Crissty_8031 a răspuns:

Oferai un set pentru baie (sampon, gel, parfum, etc), un inel, un lantisor, o bratara sau un trening! aniversare placutawinking big grin

| Crissty_8031 a răspuns:

Un lantisor, un set pentru baie, o bratara, un inel sau o perna "I LOVE YOU" aniversare placuta!winking big grin

| Crissty_8031 a răspuns:

Nu cadoul conteaza, conteaza ca vine din inima. Aniversare placuta!
big grinwinking