| ionukutza1 a întrebat:

Peste 3 saptamani mama mea vine in tara. Cum sa o surpind cat mai placut? Ce cadou credeti ca i-as putea umpara?

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pentru mama esti tu, ca doar pentru tine a plecat sa munceasca peste hotare si sa-ti asigure un trai cat mai bun. Daca esti inca eleva/studenta, rezultatele tale scolare sunt mai mult decat suficiente. Vrei totusi sa-i iei neaparat ceva, o ramura foto frumoasa, unde sa pui o poza cu voi 2 ar fi un cadou dragut, sau o bijuterie mica, dar cu semnificatie. Bafta! Iar in aceeasi situatie sunt si eu, adica si mama mea vine in tara tot peste 3 saptamani.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nici un cadou nu compenseaza o imbratisare calda si duiasa, un te iubesc mama si mi-a fost dor de tine enorm...
iar daca poti sa ii oferi si un buchet de flori, este cel mai frumos cadou
O seara buna si sa fi fericita langa parintii taihappy

| Prezidentul a răspuns:

O schimbare care crezi ca i-ar placea sau ceva care i-ar fi necesar.

| alezander12 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-i cumperi ceva.Mai bine ai face ceva cu propriile maine pentru a o surprinde!

| JuliaRo a răspuns:

O pernuta personalizata cu un mesaj special numai pentru ea http://www.cadouripersonale.ro/......-p.html... sau daca vrei sa il poarte peste tot, alege un alt cadou personalizat: un medalion, o oglida pentru poseta sau o caseta de bijuterii... http://www.cadouripersonale.ro/......-pg-1.html

| xBrokenArrow14 a răspuns:

Ii poti scrie mare pe un perete "Mami te iubesc!".Eu am facut-o sa planga dar dupa am plans si eu pentru ca trebuia sa sterg aceea frumoasa opera de arta happy

| Ramoo_Ramona_1989 a răspuns:

Nu trebuie sa-i cumperi neaparat ceva...un,, mi-a fost dor de tine mama'' si o imbratisare fac mai mult decat cadourile. Sau poti sa-i faci un tort pe care sa scrie te iubesc mama.