| AddeeeeM a întrebat:

Heeelp pls... vreau o idee de cum as putea să-mi surpind iubitul.
Practic noi avem o relație la distanța dar in Decembrie mi-am cumpărat biletul sa vin in țara doar ca el nu știe exact data la care ajung si as vrea sa-i fac o supriza dar nu știu exact cum, in ce fel... ajutați-mă, va rog.

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Mai bine acasa la el sau chiar si la serviciu. Te duci cu o prajitura ceva si ii spui ca vrei sa ai grija de glicemia lui laughing))
Intr-un shop e aiurea. Gen am venit sa cumpar o cravata si am dat inopinant peste tine? Poate la un suc, o pizza. Sa-l scoata un prieten la o pizza sau ceva si tu sa vii prin spatele lui, sa ii spui asa soptit la ureche "va servesc cu ceva in afara de mine?"...sau ceva de genul.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi sa nu ai tu o mare surpriza daca vi ne anuntată si il gasesti cu alta in pat, asta da surprizălaughing

| sofisis a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fix la asta ma gandeam eu...sa nu fie ea aia surprinsa laughing)

| AddeeeeM explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nuu, ca nu-i el genul?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce relatie ave ti voi la distantă, aia o poti numii relatie? Sigur el aici se f.e cu altele, nu stă sa te astepte pe tine.

| AddeeeeM explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sigur ca o poți numi relație!? De ce nu? E vorba de o perioada de 3 luni in care suntem la distanța unul de celălalt. Adică, cât de greu sa-i fie unui bărbat sa reziste 3 luni, alone? Serios... Eu tind sa cred ca l-am ales bine când am făcut-o și sigur e aceea excepție?

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa fii sigura ca l-ai ales bine, fa-i o surpriza in noaptea cand ajungi si du-te la el la usa, cu o sticla de sampanie.
Daca-i singur iti va deschide, daca-i cu alta, se va face ca nu-i acasa.

| sofisis a răspuns:

Pai mai mult decat sa te prezinti neanuntata la el acasa sau la el la serviciu sau mai stiu eu unde...nu ai ce sa faci.

| AddeeeeM explică (pentru sofisis):

Și asta-i o idee. Dar eu ma gândeam la ceva de genul sa am un complice, să-l scoată din casa și booom sa ne întâlnim "întâmplator" într-un shop ceva?

| AddeeeeM explică (pentru sofisis):

Perfect!? Mi-ai dat o idee geniala? cu sucul sau ce-o fii, numa’ sa fie ceva. Îți mulțumesc din suflet! ❤️

| sofisis a răspuns (pentru AddeeeeM):

Mai bine acasa la el sau chiar si la serviciu. Te duci cu o prajitura ceva si ii spui ca vrei sa ai grija de glicemia lui laughing))
Intr-un shop e aiurea. Gen am venit sa cumpar o cravata si am dat inopinant peste tine? Poate la un suc, o pizza. Sa-l scoata un prieten la o pizza sau ceva si tu sa vii prin spatele lui, sa ii spui asa soptit la ureche "va servesc cu ceva in afara de mine?"...sau ceva de genul.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cum sa il surprinzi? simplu te pui in genunchi si ii ei pu+la in dinti ca o profesionista ce esti tu, si ai mare grija ca fetele cuminti inghit nu scuipa https://www.xvideos.com/video49540273/uncut_cock_cum_in_throat