| Daria a întrebat:

Peste ceva timp e ziua matusii mele, implineste 34 de ani. Ce surpriza sau cadou i-as putea pregati?

Răspuns Câştigător
| Dana a răspuns:

Ai putea sa ii iei un trandafir rosu si sa ii faci u ceva de mana asta le bucura cel mai mult ceva facut cu dragoste! Succes si LA MULT ANI! mamei tale

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Pei iai un buchet frumos si mare de flori si ii scrii un biletel care in el scrii "Asa cum petalele unei flori se deschid la lumina soarelui si se lasa
leganate in bataia vantului, tot asa si gandurile mele se indreapta spre tine
si te roaga sa te opresti o clipa din preocuparile tale si sa asculti un
sincer "Te iubesc!". succes te rog imi dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum de firma, o poseta, ceva util femeilor la acea varstabig grin.

| clauditza_8517 a răspuns:

Buna, pai nu stiu vorbeste si tu cu ea, si ia-o mai pe ocolite si afla cam ce isi doreste ea. daca are copii, ai putea sai faci o cana cu poza copiilor, atuncd isi bea cafeaua dimineata, se va uita mereu la poza si cred ca va fi foarte fericita, sau o pernuta cu poza lor, sau ceas, sunt multe optiunu. Sper ca ti-a fost de folos ideea mea.