| Eressme a întrebat:

degraba este ziua surorii mele si implineste 22 de ani, ce cadou as putea sa ii cumpar, sau ce surpriza as putea sa ii fac. Sugestii va rog!

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Buna
as putea sa te ajut cu cateva idee poate te pot ajuta!
decoreaza camera, cumparai un tort sau il faci acasa..., un parfum, o canita cu numele sau zodia ei, un buchet de flori, chercei, o esarfa dar fi atent daca poarta esarfa si mai ales ce culoare happy...o bratara, o cutie de mcheajuri, si muzica buna nu prea ma pricep la cadouri