| MARGARETA199734 a întrebat:

Poți sa minți intr-o relație dar sa si iubesti nu ma refer la înșelat sau alceva.
Întreb de curiozitate.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tu nu tiai mintit parinti, fratii never

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand iubesti persoana de langa tine, nu ai putea sa o minti, nici cu lucruri minore.Ai putea risca sa pierzi aceea persoana de tot si sa numai poti face nimic sa o recastigi inapoi.
Cel mai bine ar fi sa fim sinceri cu persoana iubita.Cum spune si vorba aceea "mai bine un adevar dureros, decat o minciuna care nu face nimic altceva decat sa te ajute pe moment" happy

| Mayar a răspuns:

Mai,de putut poti, dar cand afla jumatateaaaaaaa, s-a ispravit si cu relatia!

| WarriorCat a răspuns:

Da thinking