| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna pleaca luna ce vine definitiv in strainatate.E suparata pe mine ca nu am petrecut timp prea mult cu ea si nu m-am axat pe prietenia noastra.
Am avut alte probleme si anume de a castiga persoana pe care o iubesc,si recunosc am indepartat multe persoane pentru ca mi-am axat atentia pe un singur front.N-am reusit sa lupt pe doua.
Ea stie tot ce s-o intamplat si se intampla, dar faza e ca vreau sa ma revansez si sa incerc sa petrec cat mai mult timp cu ea.Stiu ca si iubitul ei vrea la fel de mult ca mine, dar vreau sa ii arat ca imi pasa si ca vreau sa indrept lucrurile acum pe ultima suta de metrii ramasa.O iubesc mult si nu vreau sa traiesc cu regrete.Am neglijat-o,recunosc,dar avand in vedere ca am castigat pe primul front,vreau sa indrept lucrurile si fata de ceilalti prieteni (comuni)
Ne putem vedea doar joia ce vine si nu sunt sigura de ea,daca ma mai vrea pentru ca pana acum,am vorbit prin mesaje si era ceva gen: pai e treaba ta, si..probabil o sa imi dea o sansa dar era nesigura.A spus ca "Mai vedem".
Cum ar trebui sa ma comport? Ce sa ii fac? Adica.a contat in tot acest timp dar nu am fost singura vinovata.Nici ea nu prea m-a bagat in seama si nici nu m-a invitat afara.O inteleg, dar atunci de ce vina toata e a mea?
Ceva sfaturi? Pe 11 pleaca.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cred că ești lesbiancă.

| KamaSutra a răspuns:

Pai daca chiar iti e prietena, te va intelege, cereti scuze si spune-i ca nu vrei sa pierzi prietenia ei care est foarte importanta pentru tine

| Majour a răspuns:

Cred ca daca iti este cu adevarat o prietena buna va intelege de ce ai neglijat-o, si va trece peste toate neintelegerile si certurile pentru a petrece timpul ramas cu tine, totusi, ai face bine sa-ti ceri si iertare, pentru a arata ca iti pasa de prietenia voastra.
Mult succes! Sper ca te-am ajutat.

| Oriflame_Alexandra_Liliana_1997 a răspuns:

Petrece timpul ramas cu ea. :*