| Park1Suin a întrebat:

Profesorul nostru de sport e cam.......pervers!
Loveste mereu fetele la fund,si anul trecut a pus baietii sa alerge dupa noi si sa ne loveasca la fund. I don't want to see
Ne-a mai cerut ca noi fetele sa venim in pantaloni scurti,iar din cauza asta a fost certat de directorul adjunct.
Cand facem flotari, (fetele),el pune pumnul la bara,asa ca atunci cand ne aplecam, stiti voi ce cu ce ii atingem pumnul!
Totusi nu e demis din functie.E psihic bolnav, dupa parerea mea!
Ce pot sa fac ca sa il evit si sa nu am treaba cu el?
Din ultimul timp imi atrage prea multa atentia. crying

13 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cum faci tu flotari la bara? Ceva in genul asta http://lib.store.yahoo.net/lib/yhst-17965644003626/demobentkneepushup.jpg?

| powergirl a răspuns:

Daca directorul nu te asculta este program de protectia a copilului si te ajuta ei daca depui marturie dar si politia nu prea stiu care ce si cum da te poti interesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow,ce pervers, scarbos...
Este tanar profesoru de sport?
Daca eram in locul tau ii dadeam una de cadea pe jos!
Eu in locul tau eram demult la director!
Sau daca nu se poate sa-i faca nimeni nimic macar pune pe cineva sa-l bata mar sa nu se mai dea la voi!
Directorul ce pana mea este ala in scoala aia?
Este prost?
O bataie zdravana merita!
Sper sa rezolvi!?
Te pup!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce clasa esti?

| Park1Suin explică (pentru anonim_4396):

Clasa a 7-a

| anonim_4396 a răspuns (pentru Park1Suin):

Mică...
Mulți înainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha, ha, ce tare. Daca tot aveti note mari pe baza faptului ca sunteti fete macar sa pipaie si el ceva.
Discriminarea vietii.

| Ichnat a răspuns:

Uneste toti parinti cu fete din clasa sa se duca la director sa depuna o reclamatie(nu asa se numeste dar am un lapsus big grin)!

| S3S3an a răspuns:

Ai uitat sa scrii ca ne numeste Doţea si ca isi bate joc nu numele noastre de familie

| mijlsach a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti continui activitatea fara sa-i dai impresia ca iti place... daca vei fi mai retrasa te va lasa in pace probabil...dar nu se poate cu demisia.sau daca tot nu se poate rezolvati un video si promovati asta la protv si alte mijloace ale massmediei.E inacceptabil

| Victoria275 a răspuns:

Vorbeste cu mama ta si faceti o plangere la director sau la politie.

| Brigyte a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai.in cazul asta mama..ca,cred ca daca ar afla tatal tau...ar iesi mare scandal...si se duce frumos la scoala si vorbeste cu directoru. puteti sa strangeti mai multe semnaturi ca sa il dati afara si va duceti cu ele la director.

| COCARDAN a răspuns:

Daca nu merge cu directorul, politia si parintii, nu te mai duci pur si simplu la ora de sport..stii tu, scutire de la medic ca esti inapta pentru sport si gata..in nici un caz nu accepta metodele magarului