| paulbadboy a întrebat:

Pt fete:ce parere aveti de baieti cu urechi putin departate de cap?

22 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, fiecare e cum l-a lasat Dumnezeu si nu e vina lui ca s-a nascut asa, nu e un defect chiar asa mare, in plus sunt alte calitati mult mai valoroase si mai importante pe care le poate avea un astfel de baiat, nimeni nu e perfect, si sincer nu ar avea dc sa se simta prost un baiat cu astfel de urechi, no problem...

cami
| cami a răspuns:

Hai ca ne lamurisi... Da ne si noua o poza, ceva. Poate ca-i sta chiar bine...tongue

| scootsie a răspuns:

Sunt spiridusi? Poate ca au o calitate in plus si aud mai bine ce le spui...

| viatadecacatt a răspuns:

Soriceilaughing

| Jupiter a răspuns:

Tot oameni sunt.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eee asta e fiecare are cate un defect si mai putin conteaza exteriorulwinking

| maryana5 a răspuns:

Hmm... thinking nu a fost prea cuminte no talking
l-a tras lumea de urechi no talking
xoxo, mary

| margaritar a răspuns:

Debles de urechilaughing... uratstraight face

| pepenerosu a răspuns:

Adica daca sunt clapaugi nu? pai daca au parul peste urechi e okwinking. mai ales daca e cret. dar cei care isi iau de exemplu ciupilica si isi lasa urechile pe afara...eh bine. mie nu-mi plac.happy. fiecare cu gusturile lui\dancing. Practic nu ei sunt de vina. Dar pot sa ascunda acest defecthappy! So no problem cat stiu sa le ascundawinking

| FoXy a răspuns:

Mama la acesti baieti le spune :clapaugilaughing

Mai eu nu am nimic cu ei fiecare e asa cum la lasat dumnezeubig grin

| Gexu a răspuns:

O parere ...normalabig grin sa zic asa nu ma deranjeaza deloc asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi pasa. Dupa mine, interiorul conteaza.
N-am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai domle linistit. ce tot ai cu cele urechi? ce crezi ca esti singurul? poate ai si altceva mai jos cu capatul mai departat de corp si asta te completeaza perfect.si urechile mari sunt bune ca si cele mici.sunt urechi si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II spui direct;-Bai urechiatule, stii ca-ti sta bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu arata prea bine dar cu o tunsoare pe masura se poate ascunde acest lucru sau macar s-ar retusa putin sa nu iasa in evidenta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing am un tip in clasa, e clapaug rau [rolling on the floor] si e si chel... el zice ca ii sta bine, eu nu cred... i-am zis sa'si lase parul' sa creasca, dar nu ma asculta. inchipuiti'va sh voi cum arata, si mai e si blond laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poti sa le ceri unor "desteptii" intruchipatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foxy si dead. and. gone si maryana 3 incapabile care isi dau si ele cu parerea despre persoane cu acest defect. Dar ce poti sa ii ceri unei pustoaice daca atat e limita ei de gandire. Cred ca mai bine iti dadeai cu parere despre incapabilitatea voastra si dupa aceea sa vorbiti despre acest "defect". Asta e limita de gandire a unor ratate ale societatii!

| dianka_4861 a răspuns:

Pt mine cand vad o stefel de pers mi se pare o calitate...nu vad nimic diferit...si in plus exista operatie pentru o astfel de "problema" mie mi se pare funny

| pia a răspuns:

La uni le sta bine asa, la uni nu depinde de fizionomie right?

| DanutulVostru a răspuns:

Mai mie nu imi pare un defect sincer majoritate arata bine asa nu? Am dreptate?