| DemiLovatoHart a întrebat:

Raphael Tudor este cu Gloria Melu in realitate?

6 răspunsuri:
| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Nu.Dar nici in pariu cu viata nu's.e cam mare are 19 ani sad dar e dragut

| SweetAndDead a răspuns:

Nu,nu este deoarece a spus in interviul pentru revista Bravo ca nu are timp sa-si faca o prietena.

| Alki a răspuns:

A fost cu ea, dar s-au despartit.

| Deeaa2233 a răspuns:

Eu am citit pe facebook niste informatii despre el si zicea ca traieste o poveste de dragoste cu una dintre colegele lui din LaLa Band. nu stiu nici eu ce sa cred

| AnnytzaMarya a răspuns:

Nu Rapha Tudor nu este cu Gloria Este impreuna cu Sore au declarat amandoi intr-un interviu http://www.tvmania.ro/......87956.html